Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z centralnym zamkiem - PrestigeLock

26 Mar 2015 12:04 747 4
  • Poziom 9  
    witam Serdecznie prosze o pomoc, podlaczlem centralny zamek wedlug schematu i jest problem,centralka reaguje, czyli zamyka,otwiera zamyka otwiera i tyle,czy brakuje jakiegos przekaznika. prosze o podpowiedz
  • Poziom 14  
    Witam !!
    Nie bardzo rozumiem pytanie , piszesz że centralka zamyka i otwiera , co by miała jeszcze robić ?
    Na załączniku zaznaczyłeś czerwoną strzałką przyciski do ręcznego otwierania i zamykania , można je sobie zamontować gdzieś w kabinie i mieć zamykanie i otwieranie z kabiny.
  • Poziom 9  
    kolego problem mam taki ze po podłaczeniu całego schematu tak jak na rysunku, centralny zamek działa tylko ze po wcisnięciu przycisku na pilocie " zamknij" to centralka zamyka i zaraz otwiera,nie działa to tak ze jak zamykam to zamykam, a znów jeśli chcę otworzyć to działa tylko centralka a siłowniki nie chodzą w ogóle. i tu mam problem, nie wiem gdzie tkwi problem,proszę o pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Witam !!
    Kolego na 99% źle podłączony siłownik "Master" jego styki "informują" centralkę co ma zrobić
    Zostaw tylko zasilanie siłownika Master przewody zielony i niebieski ,a pozostałe przewody zwieraj do masy te które idą w kierunku centralki , reszta siłowników powinna się otwierać i zamykać , w ten sposób dojdziesz czy masz uszkodzony siłownik Master czy pomylone przewody ,z tego co widać na rysunku brązowy i biały, wykluczysz też czy centralka jest uszkodzona.
    Pozdrawiam !!
  • Poziom 9  
    witam,problem tkwił w masie:) problem rozwiazano dziekuje za wskaówki. pozdrawiam