Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router - Brak dostępu do niektórych witryn na wszystkich urządzeniach

Modzik12345 26 Mar 2015 15:47 711 1
  • #1 26 Mar 2015 15:47
    Modzik12345
    Poziom 1  

Dzisiaj rano pisałem z kolegą na facebooku, potem ogladalem film, jak znowu po jakiś 2 godzinach chciałem wejść na facebooka wyskakuje mi "Strona internetowa jest niedostępna"

Przeglądarka Google Chrome nie może wczytać strony internetowej, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź serwera pl-pl.facebook.com trwa zbyt długo. Witryna może być wyłączona lub mogły wystąpić problemy z połączeniem internetowym.
    Sprawdź połączenie z internetem
    Sprawdź wszystkie kable i uruchom ponownie wszelkie używane routery, modemy i inne urządzenia sieciowe.
    Zezwalaj Chrome na korzystanie z sieci w ustawieniach zapory sieciowej lub oprogramowania antywirusowego.
    Jeśli ten program znajduje się na liście programów mogących korzystać z sieci, spróbuj go z niej usunąć i dodać ponownie.
    Jeśli używasz serwera proxy...
    Sprawdź ustawienia serwera proxy lub skontaktuj się z administratorem sieci, by upewnić się, że serwer proxy działa. Jeśli uważasz, że nie powinien być on używany: Wybierz menu Chrome > Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane... > Zmień ustawienia serwera proxy... > Ustawienia sieci LAN i usuń zaznaczenie „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”.
    Kod błędu: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Zresetowałem komputer ale to i tak nic nie dało, potem odkryłem że strony typu twitch.tv, ask.fm też nie działają, o dziwo youtube.com działa bez problemu. Pomyślałem że to związane z komputerem więc przeskanowałem, usunąłem pliki cookie itd. ale to nic nie pomogło. Postanowiłem sprawdzić na laptopie i tam też było to samo, następnie włączyłem aplikacje Messenger na telefonie i cały czas był komunikat "Łączenie...", aplikacja Facebooka też nie działała. Czekam już 5 godzin odkąd to odkryłem i nic się nie zmieniło. Może ktoś pomóc? Dodam że sprawdziłem pół internetu na ten temat ale nic nie pomogło.

• #2 26 Mar 2015 15:57
    krzysiozak
    Poziom 33  

Awaria ogólnopolska skończyła się we wtorek. Ale Orange informuje że gdzie nigdzie mogą być awarie, nawet jeśli masz dostęp do internetu od innego operatora.
    Zgłaszaj do operatora.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo