Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router - Brak dostępu do niektórych witryn na wszystkich urządzeniach

Modzik12345 26 Mar 2015 15:47 819 1
  • #1 26 Mar 2015 15:47
    Modzik12345
    Poziom 1  

Dzisiaj rano pisałem z kolegą na facebooku, potem ogladalem film, jak znowu po jakiś 2 godzinach chciałem wejść na facebooka wyskakuje mi "Strona internetowa jest niedostępna"

Przeglądarka Google Chrome nie może wczytać strony internetowej, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź serwera pl-pl.facebook.com trwa zbyt długo. Witryna może być wyłączona lub mogły wystąpić problemy z połączeniem internetowym.
    Sprawdź połączenie z internetem
    Sprawdź wszystkie kable i uruchom ponownie wszelkie używane routery, modemy i inne urządzenia sieciowe.
    Zezwalaj Chrome na korzystanie z sieci w ustawieniach zapory sieciowej lub oprogramowania antywirusowego.
    Jeśli ten program znajduje się na liście programów mogących korzystać z sieci, spróbuj go z niej usunąć i dodać ponownie.
    Jeśli używasz serwera proxy...
    Sprawdź ustawienia serwera proxy lub skontaktuj się z administratorem sieci, by upewnić się, że serwer proxy działa. Jeśli uważasz, że nie powinien być on używany: Wybierz menu Chrome > Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane... > Zmień ustawienia serwera proxy... > Ustawienia sieci LAN i usuń zaznaczenie „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”.
    Kod błędu: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Zresetowałem komputer ale to i tak nic nie dało, potem odkryłem że strony typu twitch.tv, ask.fm też nie działają, o dziwo youtube.com działa bez problemu. Pomyślałem że to związane z komputerem więc przeskanowałem, usunąłem pliki cookie itd. ale to nic nie pomogło. Postanowiłem sprawdzić na laptopie i tam też było to samo, następnie włączyłem aplikacje Messenger na telefonie i cały czas był komunikat "Łączenie...", aplikacja Facebooka też nie działała. Czekam już 5 godzin odkąd to odkryłem i nic się nie zmieniło. Może ktoś pomóc? Dodam że sprawdziłem pół internetu na ten temat ale nic nie pomogło.

0 1
  • #2 26 Mar 2015 15:57
    krzysiozak
    Poziom 35  

Awaria ogólnopolska skończyła się we wtorek. Ale Orange informuje że gdzie nigdzie mogą być awarie, nawet jeśli masz dostęp do internetu od innego operatora.
    Zgłaszaj do operatora.

0
  Szukaj w 5mln produktów