Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor Toshiba brak połączenia z internetem

26 Mar 2015 16:25 7770 5
  • Level 2  
    Witam.
    Internet w moim telewizorze Toshiba 40L6353DG działał bez problemu poprzez połączenie WIFI od momentu zakupu. Dzisiaj pojawiła się nowa aktualizacja do oprogramowania TV, więc przystąpiłem do instalacji. Po zainstalowaniu aktualizacji niedostępne jest połączenie WIFI. Telewizor nie chce mi się połączyć z routerem. Wchodząc na ustawienia szybkiej konfiguracji PBC lub ze wspomaganiem, czy też całkowicie ręcznej konfiguracji wyskakuje błąd i informacja: Wciśnij odpowiedni przycisk na swoim AP. Poczekaj, dopóki AP nie zostanie znaleziony. Następnie: Nie ma możliwości znalezienia AP. Wciśnij odpowiedni przycisk na swoim AP i spróbuj ponownie. - i tak w kółko. Przy pierwszym uruchamianiu telewizora nie było takiego problemu. Telewizor nie jest połączony kablem z routerem, gdyż router stoi w innym pokoju. Ktoś może POMÓC ?
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 13  
    Aktualizowałeś przez WIFI czy wgrywając oprogramowanie przez port USB?
  • Level 2  
    altari wrote:
    Aktualizowałeś przez WIFI czy wgrywając oprogramowanie przez port USB?

Przez wifi.
  • Level 13  
    Miałem podobny problem z Toshibą znajomego,po aktualizacji przez WIFI uruchomił się ale miał właśnie problem z połączeniem z routerem .U mnie doszło jeszcze to że uruchomił się normalnie tylko ten jeden raz.Po powtórnym restarcie tylko czarny ekran. Pomogło ściągnięcie ze strony Toshiby oprogramowania i wgranie go przez USB.I wszystko wróciło do normy.
    Pamiętaj tylko że system plików pendriva musi być FAT nie NTFS
  • Level 2  
    altari wrote:
    Miałem podobny problem z Toshibą znajomego,po aktualizacji przez WIFI uruchomił się ale miał właśnie problem z połączeniem z routerem .U mnie doszło jeszcze to że uruchomił się normalnie tylko ten jeden raz.Po powtórnym restarcie tylko czarny ekran. Pomogło ściągnięcie ze strony Toshiby oprogramowania i wgranie go przez USB.I wszystko wróciło do normy.
    Pamiętaj tylko że system plików pendriva musi być FAT nie NTFS

ściągnąłem najnowsze oprogramowania i nic nie pomogło Chyba że trzeba jakieś inne które nwm możesz powiedzieć co ściągnąłeś?
  • Level 7  
    Witam mam taki sam problem kilka dni temu kupilem TV Toshiba i nie moge sie połączyc z internetem wczesniej miałem Samsunga problemu nie bylo. Wchodząc w ustawienia konfiguracji cały czas wyskakuje komunikat " Wciśnij odpowiedni przycisk na swoim AP. Poczekaj, dopóki AP nie zostanie" a po chwili... "Nie ma możliwości znalezienia AP. Wciśnij odpowiedni przycisk na swoim AP i spróbuj ponownie" i co tu zrobic ?????