Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS3 a stary monitor VGA HP v220

uks400m 27 Mar 2015 19:52 654 5
  • #1 27 Mar 2015 19:52
    uks400m
    Poziom 4  

Witam.
    Jestem bliski kupienia od znajomego konsoli Ps3 320gb. Problem tkwi w tym, że posiadam stary monitor bez hdmi. Jest to monitor Hp v220 posiada on tylko wejście VGA i Pc audio in oraz oczywiście wtyk na zasilacz :D. Przeszukałem fora i znalazłem chyba rozwiazanie, czyli kupienie konwertera z hdmi na vga. Czy to rozaiąze mój problem ? B o słyszałem jeszcze coś w kwestii HDPC i nie wiem o co w tym wgl chodzi, a wiec ten konwerter załatwi sprawę?

Pozdrawiam

Wiem, że istnieje sporo tematów o podobne tematyce ale nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto.

0 5
  • #3 27 Mar 2015 20:11
    uks400m
    Poziom 4  

aaanteka napisał:
    Rozważ zakup taniego monitora z HDMI.
    Przejściówki -adaptery nie zawsze dobrze funkcjonują, a kosztują zwykle połowę monitora.
    tzn znalazłem taka przejsciówke ze 25 zł na allegro, i widziałem jak ktos na Youtube ja zastosowal i było jak najbardziej ok

0
  • #4 27 Mar 2015 20:46
    aaanteka
    Poziom 37  

Niektóre poprawnie działają, ale raczej nie te za 25zł a w wyższym przedziale cenowym.
    Jak policzysz eksploatację starego monitora VGA i nowego LCD przy wykorzystaniu codziennym do grania ,to wychodzi na to ,iż lepiej kupić nowy monitor , bo za 6 miesięcy to masz prawie zwrot kosztów za zaoszczędzoną energię.

0
  • #5 27 Mar 2015 21:02
    uks400m
    Poziom 4  

aaanteka napisał:
    Niektóre poprawnie działają, ale raczej nie te za 25zł a w wyższym przedziale cenowym.
    Jak policzysz eksploatację starego monitora VGA i nowego LCD przy wykorzystaniu codziennym do grania ,to wychodzi na to ,iż lepiej kupić nowy monitor , bo za 6 miesięcy to masz prawie zwrot kosztów za zaoszczędzoną energię.

hmmm to juz sam wiem, ale skusze sie na to najwyzej strace te 3 dyszki :D a noż sie uda

0
  • #6 28 Mar 2015 02:09
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

uks400m napisał:
    znalazłem taka przejsciówke ze 25 zł na allegro, i widziałem jak ktos na Youtube ja zastosowal i było jak najbardziej ok

Tylko, że nie na każdym, z każdym monitorem to zadziała.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo