Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia T3 - Po rozładowaniu baterii nie chce się ponownie włączyć.

sebaele22 27 Mar 2015 21:15 3726 13
  • Poziom 30  
    Tak jak w temacie po całkowitym rozładowaniu baterii tel nie chce się włączyć.
    Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
  • MagBoss
  • Poziom 27  
    Jeśli normalnie telefon nie ładuje baterii - gdy jest w pełni sprawny, to należy taką baterię wymienić.
  • Poziom 30  
    Telefon ładował baterię tylko że któregoś dnia spadła do 0 i tel się wyłączył po czym nie wstaje nawet po podłączeniu ładowarki.
  • Poziom 27  
    Wg mnie - bateria do wymiany
  • Poziom 30  
    Też tak pomyślałem, chciałbym jeszcze zapytać czy jest problem z zdjęciem tylnej klapki?

Dodano po 3 [minuty]:

Dodam że po podłączeniu ładowarki świeci się tylko czerwona dioda.
  • Poziom 27  
    Nie powinno być problemu z wymianą baterii - czerwona dioda wskazuje na brak właściwego ładowania telefonu, a jednym z czynników może być uszkodzenie akumulatorka
  • Poziom 30  
    W recenzji na you tube mówią że tel jest nierozbieralny :-)
  • Poziom 30  
    Jak mi się uda rozebrać telefon to na pewno zmierzę napięcie na baterii :-)
  • Poziom 30  
    Witam ponownie, podłączyłem na dłużej ładowarkę i zauważyłem że z czerwonej diody robi się kolor pomarańczowy czyli wygląda na to że bateria jest ładowana?

Pozdr
  • Poziom 35  
    Andrzej Ch. napisał:
    Nie powinno być problemu z wymianą baterii - czerwona dioda wskazuje na brak właściwego ładowania telefonu, a jednym z czynników może być uszkodzenie akumulatorka

A to dziwne bo w moim Z1 Compact podczas ladowania swieci sie czerwona dioda.
  • Poziom 30  
    Wygląda to tak:

A gdy próbuję przytrzymać jednocześnie Power i Przycisk z głośności to zapala się czerwona i zaczyna migać.

Dodano po 1 [godziny] 46 [minuty]:

Bateria sprawdzona 3,9V.

Dodano po 5 [godziny] 46 [minuty]:

Doszedłem do tego że tel ładuję baterię, uruchamia się, można dzwonić jak i również odbierać połączenia.
    Problem w tym że nie działa podświetlanie LCD, pod światłem widać wszystko.
    Czy wie ktoś gdzie znajdę bezpiecznik odpowiedzialny za podświetlanie LCD:

• Poziom 9  
    Panowie odświeże temat, otóż moja Xperia T3 nie łąduje baterii. Jak podłącze tel do ładowania to świeci i zaczyna mrugać czerwona dioda i po jakimś czasie zaświeci się bateria lecz za CHWILE zgasnie i tak w kółko. Zmierzyłem baterie to ma 3,63 volta natomiast gniazdo na ladowaniu pokazuje 1,65 volt, na wyjściu z gniazda do ładowania jest 4,98 volt tyle co daje ladowarka więc dlaczego jest 1,65 volta? Czy to wina modulu czy baterii> Jęśli tak to gdzie znajde modul odpowiedzialny za napiecie??
  • Poziom 9  
    Panowie, po wymianie baterii wszystko jest ok