Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ariva220/TV Pana/Nagrywarka DVD-HDD

doggydogg 28 Mar 2015 05:41 513 1
  • #1 28 Mar 2015 05:41
    doggydogg
    Poziom 10  

Witam

Na początek konfiguracja
    Ariva 220 /soft 2.18B/ połączona z TV Panasonic poprzez HDMI i z nagrywarką DVD/HDD Panasonic poprzez kabel SCART
    W Arivie jako sygnał wyjściowy ustawiłem RGB 576i /1080i nie mogę ustawić/, obraz na TV jest OK., nagrany materiał też OK / w nagrywarce jako sygnał wejściowy ustawione RGB-Video/.
    Przy ustawieniu w Arivie wyjściowego sygnału jako YUV mogę ustawić 1080i, obraz na TV jest super ale nagrany materiał jest lekko zamglony.
    Jest możliwość jakoś to „pożenić” czy zostaje mi tylko pozostawić Arive na RGB 576i

0 1
  • Pomocny post
    #2 28 Mar 2015 06:55
    irekr
    Moderator

Niestety nie ma takiej możliwości.
    Wszystkie dekodery Arivy - a z tego co wiem inne domowe także, np Dreamboxy - jeżeli maja ustawione rozdzielczość na HDMI 1080 to na wyjściu analogowym/SCART masz CVBS/YUV i obraz będzie zamglony, bo nagrywarka i tak nagrywa wówczas z CVBS. Ja mam to tak ustawione że przestawiam w menu systemu TV YUV na RGB a pierwsza linia ustawiona jest na auto. Masz do wyboru - albo oglądać w czasie pracy nagrywarki na HDMI - bo jest czynne - w rozdzielczości 576i albo - co sam zrobiłem - postawić drugi dekoder. U mnie jeden robi za dekoder do nagrywarki a drugi za dekoder do Panasłoika (46G30).

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo