Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Terrano II - programowanie pilota

jaroreal89 28 Mar 2015 14:12 1674 0
  • #1 28 Mar 2015 14:12
    jaroreal89
    Poziom 1  

Witam serdecznie.
    Mam problem z zaprogramowaniem pilota - Nissan Terrano II, 2,7TDI, 2001 rok.
    Kupiłem w Niemczech auto z dwoma fabrycznymi kluczykami z pilotem (przyciski w pilocie były "wydłubane" - wiec nie działały piloty). Oddałem jeden z pilotów do naprawy - po naprawie pilot wysyła sygnał - wszystko jest z nim ok.

Koleś znający się na rzeczy starał się zaprogramować pilota wedle instrukcji:
    1) drzwi samochodu zamknięte, jednak nie zaryglowane,
    2) 6 razy w ciągu 10 sekund przekręca kluczyk w stacyjce i wchodzi w tryb programowania (2 razy migają awaryjne),
    3) przytrzymuje przycisk otwarcia na pilocie i przytrzymując ten przycisk trzy razy naciska przycisk zamknięcia (jeden raz mrugają awaryjne),
    4) wkłada kluczyk do stacyjki - przekręca na pozycję on (raz migają światła awaryjne - pilot powinien być zaprogramowany).

No i wszystko dzieje się wedle instrukcji.. jednak pilot nadal nie działa.
    Znalazłem na angielskojęzycznym forum instrukcję jak zresetować tego pilota - jednak nie wychodzi mi to.
    Różnice w restarcie pilota są takie, że drzwi powinny być zamknięte i zaryglowane.
    W ciągu 10 sekund trzeba włożyć kluczyk i WYCIĄGNĄĆ GO CAŁKOWICIE ZE STACYJKI więcej niż 6 razy i wtedy awaryjne powinny mignąć dwukrotnie potwierdzając wejście w system resetowania pilota. To się jednak nie dzieje.

Koledzy drodzy - co zrobić?
    Jest tutaj ktoś, kto miał podobny problem?
    Dodam, że drugi z pilotów jest w naprawie i w przyszłym tygodniu będę chciał spróbować z drugim pilotem programowanie.
    Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
    jaroreal.

1 0
  Szukaj w 5mln produktów