Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson 25MN79DL - szukam instrukcji

witstwosz1 20 Maj 2005 15:27 2133 3
  • #1 20 Maj 2005 15:27
    witstwosz1
    Poziom 10  

Poszukuję instrukcji obsługi do TV Thomson 25MN79DL lub instrukcji pilota do niego - RCT 3004.Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.Chętnie pokryję koszty przesyłki lub inne.[/b]

0 3
  • #2 20 Maj 2005 16:21
    DiZMar
    Poziom 43  

Mogę tylko podpowiedzieć, że to chassis TX92F ale posiadam tylko schemat i tryby serwisowe. Instrukcji obsługi u mnie brak. Obsługę można przecież poznać metodą prób i błędów.

0
  • #3 20 Maj 2005 18:23
    witstwosz1
    Poziom 10  

Dzieki za podpowiedź o chassis TX92F, ale i to nie pomogło.przez 2 bite godziny przekopywałem internet i znalazłem jedynie 2 miejsca, gdzie można było kupić (14 dolarów) manual service do tego modelu, ale nie w Polsce.
    Telewizor jest w prezencie dla starszej osoby i instrukcja jest jej wręcz niezbędna - ja nie mam niestety tyle czasu ,żeby wszystko sam wypróbowywać i wyjaśniać.Ostatecznie będę zmuszony kupić następny telewizor z instrukcją, a ten podarować komuś innemu.Może znajdzie się ktoś kto jednak ma takową instrukcję.Może być w innym języku niż polski.
    Pozdrawiam wszystkich.

0
  • #4 20 Maj 2005 18:57
    DiZMar
    Poziom 43  

witstwosz1 napisał:
    ... gdzie można było kupić (14 dolarów) manual service do tego modelu...
    Telewizor jest w prezencie dla starszej osoby i instrukcja jest jej wręcz niezbędna - ...

manual service to instrukcja serwisowa a nie instrukcja obsługi i w niej bardzo rzadko jest także instrukja obsługi.
    instrukcja użytkownika to service user.
    A dla starszej osoby to przeważnie wystarczy zaprogramować TV i pokazać sposób przełączania programów, głośniej - ciszej oraz włącz - wyłącz no i ewentualnie włączenie i wyłączenie telegazety. To chyba nie filozofia.

0