Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson 25MN79DL - szukam instrukcji

20 Maj 2005 15:27 2226 3
 • Poziom 10  
  Poszukuję instrukcji obsługi do TV Thomson 25MN79DL lub instrukcji pilota do niego - RCT 3004.Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.Chętnie pokryję koszty przesyłki lub inne.[/b]
 • Poziom 43  
  Mogę tylko podpowiedzieć, że to chassis TX92F ale posiadam tylko schemat i tryby serwisowe. Instrukcji obsługi u mnie brak. Obsługę można przecież poznać metodą prób i błędów.
 • Poziom 10  
  Dzieki za podpowiedź o chassis TX92F, ale i to nie pomogło.przez 2 bite godziny przekopywałem internet i znalazłem jedynie 2 miejsca, gdzie można było kupić (14 dolarów) manual service do tego modelu, ale nie w Polsce.
  Telewizor jest w prezencie dla starszej osoby i instrukcja jest jej wręcz niezbędna - ja nie mam niestety tyle czasu ,żeby wszystko sam wypróbowywać i wyjaśniać.Ostatecznie będę zmuszony kupić następny telewizor z instrukcją, a ten podarować komuś innemu.Może znajdzie się ktoś kto jednak ma takową instrukcję.Może być w innym języku niż polski.
  Pozdrawiam wszystkich.
 • Poziom 43  
  witstwosz1 napisał:
  ... gdzie można było kupić (14 dolarów) manual service do tego modelu...
  Telewizor jest w prezencie dla starszej osoby i instrukcja jest jej wręcz niezbędna - ...

  manual service to instrukcja serwisowa a nie instrukcja obsługi i w niej bardzo rzadko jest także instrukja obsługi.
  instrukcja użytkownika to service user.
  A dla starszej osoby to przeważnie wystarczy zaprogramować TV i pokazać sposób przełączania programów, głośniej - ciszej oraz włącz - wyłącz no i ewentualnie włączenie i wyłączenie telegazety. To chyba nie filozofia.