Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karcher wv 2 - nie działa

29 Mar 2015 15:35 14799 10
  • Poziom 9  
    Mam pytanie odnośnie tej myjki.
    Używałem jej przez dwa dni i podczas rozbierania do czyszczenia dostała się do środka woda. Myjka zaczęła sama się załączać nierówno przy tym pracując. Kręciła się do rozładowania baterii, a teraz w ogóle nie daje się naładować. Po podłączeniu ładowarki, albo się zaczyna kręcić, albo nie ma żadnej reakcji. Czy macie jakieś przypuszczenia, ktoś to 'ustrojstwo' miał okazję rozbierać, co tam w środku się znajduje?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    Wstaw fotki i wysusz. Zmierz napięcie baterii.
  • Poziom 9  
    Suszyłem suszarką, następnie nocowała koło grzejnika. Napięcie baterii 0 V. Podłączyłem pod ładowarkę dioda się świeciła (powinna migać podczas ładowania), napięcie na baterii rosło ale w pewnym momencie sama się załączyła (i nie dała się wyłączyć) i po kilku minutach znów zdechła. Teraz niema żadnej reakcji na ładowarkę. Nie mogę jej rozkręcić bo jest nowa na gwarancji.
  • Poziom 28  
    siako11 napisał:
    jest nowa na gwarancji.
    teraz już jest stara i po gwarancji -bo zarżnąłeś baterię.
  • Poziom 9  
    Pewnie tak, ale na ładowarce nie powinna się kręcić?
  • Poziom 28  
    Ładowarka to takie coś do ładowania. Czy ją też chcesz zezłomować?
  • Poziom 9  
    Ale czym załatwiłem baterie, przecież nie utopiłem myjki tylko dostało się do środka urządzenia kilka kropel? Myślę że problem tkwi w innym miejscu bo jak napisałem urządzenie nie reagowało na wyłącznik. Zapewne jest tam jakaś płytka sterująca i tu się posypało. Nie ma nigdzie zdjęć rozbebeszonego urządzenia.
  • Poziom 28  
    siako11 napisał:
    Ale czym załatwiłem baterie
    -rozładowaniem do zera, o którym pisałeś. Dla akumulatora to wyrok śmierci :( Poniżej pewnego progu przełączniki elektroniczne przestają reagować.
  • Poziom 9  
    Ale dlaczego nie dało się go wyłączyć?

Dodano po 12 [minuty]:

Alemucha napisał:
    siako11 napisał:
    Ale czym załatwiłem baterie
    -rozładowaniem do zera, o którym pisałeś. Dla akumulatora to wyrok śmierci :( Poniżej pewnego progu przełączniki elektroniczne przestają reagować.

Nie do końca, ponieważ był naładowany i nie dało się go wyłączyć, chodził około 20 min (czyli tyle ile powinien na pełnej baterii) po czym się rozładował.
  • Poziom 28  
    Próbuj reklamować -może uznają.
  • Poziom 9  
    Nie mam wyjścia, trzeba będzie tak zrobić.