Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mam tablet MyTab 10 dc nie moge go wlaczyc

mlody_27 29 Mar 2015 16:31 3633 9
    mlody_27
    Level 2  
    Witam. Niedawno kumpel podrzucil mi tablet Mytab 10 dc (taki, ktory przed kilku laty ukazal sie w Biedronce), ale do sedna. Wiec gdy chce go wlaczyc wszystko zatrzymuje sie na logo mytab i dalej nic. Myslalem ze to zwykle zawieszenie, ale po zostawieniu go na kilka godzin nic dalej se nie dzialo. Dowiedzialem sie ze cos grzebal przy systemie. Ja chcialem wgrac oryginalny soft przez recovery, ale... nie moge do niego wejsc. Moim zdaniem tab mogl zbrickowac, ale jestem poczatkujacy i prosze o pomoc. (mozna pisac jak krowie na rowie :P )
    Ps. Prosze nie pisac ze mam wygooglowac. Naprawde duzo szukalem lecz wole zapytac mistrza xdd
    sorki ze bez slownika :D
    mlody_27
    Level 2  
    Niestety to nie pooglo probuje caly czas z kombinacjami inic
    KwadratowySześcian
    Level 9  
    Jesli chcesz to mozesz np przez pendrivea system zainstalowac inny ale musze jaki masz teraz.
    Jak cos kombinacja klawiszy to podlaczenie klawki przez usb otg i podczas wlaczania klikac ESC.
    mlody_27
    Level 2  
    Aktualnie jest tam 4.0.4
    Niestety to nic nie daje 😤😢
    Jeśli przytrzymam włącznik z 5 sekund poptrostu znika wszystko wyłącza się. Masz jakąś radę
    KwadratowySześcian
    Level 9  
    No po po prostu testowalem na moim kiano slimtab 8 ms
    i tam dziala ale sproboj jeszcze naciskajac na shift w klawiaturze i jednovzesnie wlacz pozniej esc i sprobuj.
    Ja dalej mam ten problem i potrafie jedynie wejsc do uefi (nastepca biosu) i kumpel mi powiedzial zebu w scu a nasttepnie w security wylaczyc zabezpieczenie tpm.
    Ale nie zapomnij zeby wziac uefi na legacy i wylaczyc secureboot
    KwadratowySześcian
    Level 9  
    On nie noze wgrac bo mu sie nie uruchamia tablet.
    nutergsm
    Moderator of GSM
    A na co ma go włączać? Przytrzymać na wyłączonym tablecie volume down podpiąć kabel, zainstalować sterowniki i wgrać soft programem RockChip Batch Tool.
    KwadratowySześcian
    Level 9  
    Dzięki. Trudziłem się dużo nad tym az w koncu oddalem do serwisu.
    Aż tu nagle taka łatwa odpowiedź.