logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VW Vento 1Z 95r - Odczuwalny brak mocy

danny6921 29 Mar 2015 17:14 795 3
REKLAMA
  • #1 14571686
    danny6921
    Poziom 8  
    Witam wszystkich. Posiadam dziwny przypadek w aucie 1z 95r, mianowicie bardzo odczuwalny brak mocy. Wiem to stąd bo miałem wcześniej tez autko z tym samym silnikiem i wbijał się na obroty dużo lepiej.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 14573531
    danny6921
    Poziom 8  
    Bylem dosyć niedawno u kumpla na kompie i z tego co mi mówił to kat wtrysku jest prawidłowy(fabryczny powiedział) dawkę mi dosyć dużo podciągnął na nastawniku,był jeden błąd ale go zlikwidował:) Tydzień temu sprawdzałem sobie sam ciśnienie na warsztacie u siebie i ma +-30 bar na każdym wiec już teraz nie wiem gdzie jeszcze mógłbym łapy wsadzić zęby odszukać choć małą przyczynę tego zamulenia:(

    Dodano po 2 [minuty]:

    co do ciśnienia doładowania to na kompie wykazało 0,7 bara to chyba tez fabryczne????
  • #4 14575543
    baton.e30
    Poziom 24  
    Jeżeli twierdzi że jest OK, to chyba się nie za bardzo zna, przede wszystkim dawka im mniejsza tym lepsza, tolerancja 3 mg do 9 mg jak ustawisz na 3- to auto mniej pali i lepiej idzie z dołu.
REKLAMA