Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota i Logic CAN LC4 - Synchronizacja pilota Logic Silver z Logic CAN LC4

piotr3941 30 Mar 2015 17:29 13281 9
Optex
    piotr3941
    Level 2  
    Witam
    Otóż mam takie zapytanie; Mam w aucie Toyota RAV4 zainstalowany alarm Logic CAN LC4 który uruchamiam na fabrycznym pilocie z samochodu natomiast zakupiłem okazyjnie dodatkowy pilot do tego alarmu Logic Silver i chodzi mi o to jak zsynchonizować ten pilot z tym alarmem bo niby serwis twierdzi ze nie ma takiej potrzeby dodatkowy pilot skoro alarm działa na pilocie z auta ale jednak jest tam funkcja PANIC (uruchomienie syreny w sytuacji zagrożenia) i to jest tylko na pilocie dodatkowym i właśnie dlatego go zakupiłem wiec czy można to zparować samemu czy raczej tylko serwis może to zrobić z góry dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi
    Pozdrawiam
  • Optex
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
  • Optex
    piotr3941
    Level 2  
    dziękuję za szybką odpowiedż norbert.s. właśnie przed chwilą to wykonałem wg Twojej instrukcji i wszystko gra i buczy co do centalnego zamka to uruchamiam go z pilota od auta i razem z tym uruchamia mi się też alarm ale własnie chodziło mi tylko i wyłącznie o funcję PANIC której przedtem mi brakowało ale teraz jest ok także jeszcze raz wielkie dzięki a i komuś może też się sprzyda
    wojtek323gtr
    Level 8  
    Witam
    Logic LC4 w Toyocie Yaris III nie widzi pilotów silver.
    Stało się to po przestoju auta (2 miesiące) i całkowitym rozładowaniu akumulatora.
    Czy jest możliwe aby alarm bez zasilania stracił kodowanie pilotów?
    Baterie w pilotach nowe.

Próbowałem wykonać przyporządkowanie zgodnie z instrukcją, ale nie jestem pewny PIN, wprowadzam domyślny czyli 2, pika 3 razy (ale mimo że trzymam guzik lampka nie zapala się) i po wyłączeniu zapłonu i trzymaniu przycisku komplenie nic sie nie dzieje.

Gdzie robię błąd?

Czy to problem z pinem, czy może coś innego?
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    wojtek323gtr wrote:
    Czy jest możliwe aby alarm bez zasilania stracił kodowanie pilotów?
    Tak, chociaż nie powinien.
    wojtek323gtr wrote:
    Czy to problem z pinem
    Tak, chociaż centralka mogła ulec uszkodzeniu.
    wojtek323gtr
    Level 8  
    Ale skoro pika 3 razy po PINie 2 to nie oznacza, że PIN jest poprawny?
    wojtek323gtr
    Level 8  
    Jak wprowadzam inny PIN to po każdej cyfrze pika raz i raz miga dioda i dalej cisza.
    Jak wprowadzam PIN 2, to mam 3 piknięcia bez zaświecenia sie diody.

Dla przykładu wklepałem też PIN 32 i po cyfrze 3 mignął i piknął raz, po dwójce to samo i dalej cisza..

W instrukcji jest, że przyjęcie PIN potwierdzone jest 3 krotnym piknięciem, wygląda wiec że u mnie wchodzi standardowy, ale potem nie chce wejść w tryb programowania.
    piotr3941
    Level 2  
    wojtek323gtr ja miałem to samo mam alarm Logic CAN LC4 w Toyocie RAV4 III ale u mnie wyglądało to inaczej a mianowicie nie mogłem wyłączyć czujników ruchu we wnętrzu na początku było mi to do niczego nie potrzebne ale właśnie od niedawna mam psiaka i jak go zostawiam na chwilkę w aucie to alarm wyje i nie mogłem tych czujników wyłączyć bo żeby je wyłaczyć trzeba było wklepać PIN i u mnie było to samo co u Ciebie a mianowicie wklepałem standardowy PIN czyli 2 było 3 krotne piknięcie ale pomimo że trzymałem guzik to dioda się nie świeciła cały czas tylko po kilku sekundach gasła i nie mogłem wejść w tryb programowania więc pojechałem z tym do serwisu i się okazało że instalator zmienił mi PIN na 2 cyfrowy nic mi o tym nie mówiąc przy odbieraniu auta ale już jest wszystko ok podali mi PIN i gra i buczy więc może u Ciebie będzie to samo i trzeba by odwiedzić serwis który Ci to zakładał
    wnowak
    Level 12  
    LOGIC LC-4. Chciałbym aktywować funkcję immobilizera, tak żeby wpisywać PIN przy uruchamianiu samochodu. Jak to zrobić?