Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw touran 2006r - radio z bluetooth

30 Mar 2015 22:11 3006 17
  • Poziom 8  
    Witam mam problem z moim radiem w vw touran gdy jestem połączony przez bluetooth i ktoś zadzwoni do mnie zawiesza mi się i wyskakuje błąd "application appbBt.exe encountered a serious error and must shut down" czy można to samemu naprawić? ??proszę o pomoc
  • Poziom 24  
    gardelko napisał:
    Witam mam problem z moim radiem w vw touran gdy jestem połączony przez bluetooth i ktoś zadzwoni do mnie zawiesza mi się i wyskakuje błąd "application appbBt.exe encountered a serious error and must shut down" czy można to samemu naprawić? ??proszę o pomoc

Że co ci się zawiesza? Radio? Napisz precyzyjniej swojego posta bo jest mało sensowny. Z jakim telefonem się łączysz?
  • Poziom 37  
    Jakie radio ?

Z opisu zalatuje mi tu chińskim badziewiem dedykowanym do vw.
  • Poziom 8  
    Łącze się z nokia lumia. To wszystko działało dopiero teraz coś się stało. Zawiesza się radio nic nie można zrobić dotyk w ogóle nie działa cały czas stoi jakbym cały czas rozmawiał. Musze zgasić samochód wyciągnąć kluczyk odczekać chwile i dopiero się normalnie wlaczy
  • Poziom 24  
    SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    Jakie radio ?

Z opisu zalatuje mi tu chińskim badziewiem dedykowanym do vw.

Pewnie jakiś peiying... Ale mogę sie mylić.

Ponawiam pytanie przedmówcy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Na instrukcji pisię "User's manual Car Entertainment&Navigation System" ver:ZX.DVD 1205. A5. En. V1.0

Dodano po 7 [minuty]:

vw touran 2006r - radio z bluetooth
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Ze zdjęcia ciężko cokolwek powiedzieć co to jest za radio. To może być jakiś MFD2, Amundsen, RNS, a to co podałeś to wersja oprogramowania. Lekarstwem dla tego radia będzie ściągnięcie ze strony producenta ( w tym momencie nie wiemy jakiego) nowego firmware'u, wypalenie go na płycie i podgranie. Sprawdź czy na telefonie innej marki np. na samsungu, będzie to samo. Kiedyś mnie spotkał problem z Blaupunktem TravelPilot'em i tylko nowy firmware pomógł. Pozdrawiam

Moderowany przez Pawel wawa:

Bzdura. Ostrzeżenie. 3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

• Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    Coś mi wygląda na to, że w tym radiu siedzi Android 4.4.4 lub coś starszego. Wyłącz radio, a potem włącz trzymając jednocześnie przycisk "+VOL" i zrób mu twardy reset. Oczywiście wszystko na wyjętym kluczyku i sprawym aumulatorze w aucie. Jeśli masz tam wgraną mapę to prawdopodbnie ją stracisz i trzeba będzie dograć.
    Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    To jest oprogramowanie takie jak w iphonie

Dodano po 1 [minuty]:

Mapy są na karcie sd
  • Poziom 37  
    konradx napisał:
    To może być jakiś MFD2, Amundsen, RNS,

Widziałeś chociaż na oczy radia o których piszesz ?
  • Poziom 37  
    konradx napisał:
    Nie widziałem

Tak myślałem.
  • Poziom 8  
    Zamiast sie przezbywac moze pomożecie...
  • Poziom 24  
    gardelko napisał:
    Zamiast sie przezbywac moze pomożecie...

Zrobiłeś ten FACTORY RESET?
  • Poziom 8  
    Nie da rady tak jak pisaliście naciskam tak i nic się nie dzieje
  • Poziom 8  
    Koledzy potrzebuje oprogramowanie do tego radia co jest na zdjęciu wyżej "VW MAGOTAN 8031" może ktoś wie skąd go pobrać proszę o pomoc.