Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Small Card Server II czy divISO AIR ?

b4k3 31 Mar 2015 12:41 3246 2
  • #1 31 Mar 2015 12:41
    b4k3
    Poziom 11  

Witam.
    Obecnie posiadam :
    "Rozdzielacz" Small Card Server II z wyjściem na trzy karty. Leżał nieużywany około trzy lata, nie wiem czy działa.
    Jedną kartę "klient" Card Splitter REV-3.5 , Leżała nieużywana trzy lata, nie wiem czy działa.
    Instalację przygotowaną do Small Card Server II poprowadzoną do trzech pomieszczeń.
    Talerz / antena 80 cm z konwerterem Inverto IDLP-401QDL i instalacją poprowadzoną do trzech pomieszczeń.
    Dwa tunery Opticum 4060cx plus
    Trzy pokoje na tym samym piętrze w murowanych pomieszczeniach.

NC+ na dwie karty. Główna karta NC+ jest w jednym budynku i tam jest podzielona "rozdzielaczem" dokładnie takim samym jak to wyżej opisałem a moja karta jest tą dodatkową "kartą multiroom" i właśnie na niej chciałbym również dokonać podziału na trzy odbiorniki.
    Jeżeli "rozdzielacz" ( SCS II ) działa to muszę mu wcześniej wgrać jakiś aktualny soft żeby działał z "kartą multiroom" ?
    Dodatkowo zakupione karty do "rozdzielacza" również muszą być "doprogramowane" do nowego softu "rozdzielacza" ?

Sam nie jestem w stanie tego programować , więc muszę to komuś zlecić, ale nie znam firm wykonujących takie usługi. Może ktoś na tutejszym forum zajmuje się odpłatnie takimi usługami ?

Czy zakup tych brakujących elementów plus programowanie będzie opłacalne czy lepiej dołożyć przysłowiową stówkę i kupić divISO AIR z trzema kartami i nie bawić się w programowanie, wysyłanie itd. ?

Pozdrawiam.

0 2
  • #2 31 Mar 2015 18:59
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 28 Maj 2015 08:50
    b4k3
    Poziom 11  

Odpowiedź przyszła z innego forum.
    Zakupiłem rozdzielacz DivISO AIR oraz dwa dekodery Ferguson Ariva S300

1