Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć zew słuchawkę z mikrofonem do słuchawki bezprzewodowej

01 Kwi 2015 22:05 675 1
  • Poziom 2  
    Witajcie,
    Kiedyś nurtował mnie taki aspekt: Jak podłączyć nagłowny zestaw słuchawkowy z mikrofonem (taki np do skypa) do słuchawki bezprzewodowej telefonu stacjonarnego tak ażeby tylko z poziomu słuchawki odebrać rozmowę a rozmawiać na zestawie nagłownym :)
    Myślę, że jasno to wszytko przedstawiłem.
    Interesuje mnie konkretnie słuchawka nagłowna Philips SHM 2000 do słuchawki Siemens Gigaset AL140.

Domniemam, ze pewnie trza bylo by wrzucic gniazdo jacka a wewnatrz polaczyc je odpowiednio z mikrofonem i glosnikiem - ale jak - potrzebuej porady jak to bezpiecznie i prawidlowo zrobić.

Jeśli nie ten dział to pokierujcie gdzie - jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.
  • Poziom 39  
    Zadanie na poziomie szkoły podstawowej a może za moich czasów był inny poziom nauczania bo teraz nikt radia na ZPT nie robi.
    Jeśli zadajesz takie pytania to nie powinieneś rozkręcać telefonu.
    Jedyne z czym można się pomylić w tym wypadku to polaryzacja mikrofonu, odwrotnie podłączony po prostu nie zadziała. Więcej problemów jest z tymi lakierowanymi kabelkami słuchawek jak z "elektroniką" na której w tym wypadku nie trzeba się znać.

Gniazda sobie wybij z głowy bo tam nie ma miejsca i ze swoimi zdolnościami jak zaczniesz coś upychać to zostanie z telefonu złom.
    Rozkręć słuchawkę, nikt tego za ciebie nie zrobi, zrób zdjęcia, śrubki mogą być pod bateriami a później zatrzaski , jak nie rozwalisz obudowy na 5 kawałków to dalej będzie prościej.

Zadanie domowe. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1310087.html

Na spryciarzach tyle filmików, szkoda że takiego jeszcze nie ma ... bo to jest właśnie ten poziom trudności.

Ooo wilku mowa :lol: http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-lutowac-usuwanie-izolacji-z-cieniutkich-przewodow