Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ursus c330 c328 problem z rozruchem

02 Kwi 2015 20:02 1119 5
  • Poziom 5  
    witam mam problem z pompa wtryskowa w ursusie c 328. Sprawa wygląda następująco: traktor stał 2 lata od razu przed rozruchem zostało wymienione paliwo na nowe, nowe filtry paliwowe, wyczyszczony odstojnik i wymienione rozpylacze. Traktor odpalił i jeździł cały sezon bez problemowo trochę przed zima miał problem z odpaleniem. Teraz jak zaczęły się prace polowe nie mogę go odpalić gdy odkręciłem przewody paliwowe by przelać paliwo okazało się ze paliwo w ogóle nie wypływa. wyczyściłem filtry odpowietrzyłem go i dalej nic. Proszę o pomoc ponieważ mam pole do uprawy a nie mam już sposobów by go odpalić
  • Poziom 16  
    Jeżeli odpowietrzyłeś tak jak piszesz to sprawdź jeszcze pokręcić rozrusznikiem przy poluzowanych przewodach paliwowych (poluzuj nakrętki na rurkach wysokiego ciśnienia przy wtryskiwaczach)oczywiście możesz dla ułatwienia z działającym odprężnikiem. Jeżeli paliwo tryska, sprawdź wtryskiwacze, tzn wymontuj je i dokręć wspomniane wyżej rurki paliwowe. Sprawdzisz działanie, rozpylanie wtryskiwacza. I na tym kończy sie sprawa układu paliwowego. Jeżeli ciągnik pracował do końca to nie ma " bata", musi odpalić. Niepokoi sprawa o której wspomniałeś a którą zbagatelizowałeś-: trochę miał problemów z odpaleniem przed zima", oby nie pompa wtryskowa
  • Poziom 14  
    Witam. Jeżeli nie podaje paliwa na przewody wysokiego ciśnienia sprawdź czy nie zacięła się listwa sterująca sekcjami. W tym celu odkręć pokrywę pompy i ruszając dźwignią gazu, sprawdż czy listwa przesuwa się z jednego skrajnego położenia w drugie, jeżeli nie spróbuj delikatnie przesunąć ją palcem.
  • Poziom 13  
    Na początek sprawdź czy kranik jest drożny.
  • Poziom 5  
    dziękuje za pomoc myślę ze się uda go w końcu odpalić jeśli nie to się odezwę pozdrawiam wesołych świąt życzę
  • Poziom 5  
    dziekuje wszystkim za pomoc udało mi sie wszystko uleczyc traktor chodzi jak nowy tylko musiałem dodatkowo kupic rozrsznik:(