Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

polar gracja czuć spaleniznę podczas wirowania

yumisajuri13 02 Apr 2015 21:00 5280 7
    yumisajuri13
    Level 6  
    Witam mam problem z pralką polar gracja podczas wirowania tylko podczas wirowania czuć spalenizne. Pralka dziala
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    yumisajuri13
    Level 6  
    Zauważyłam że dzieje się to za każdym razem nawet gdy piore "na sucho" bez ubrań i wody i czuć powiew spalenizny tylko przy wirowaniu
    User removed account
    Level 1  
    yumisajuri13
    Level 6  
    Ale tak sie juz dzieje od roku i pralka nie padła trzyma się więc to chyba nie wina programatora ? I tez chyba jakby zbiornik byl dziurawy to przez rok by pralka padla

I odnosnie wirowania to ona wiruje prawidlowo tylko za kazdym razem czuc ten powiew spalenizny
  • Helpful post
    karol1996
    Level 19  
    Witam
    A czy Kolega raczył otworzyć pralkę, aby bliżej przyjżeć się, co śmierdzi?
    Bo narazie to Kolega palcem nie kiwnął w celu zdiagnozowania i/lub naprawy pralki.

Pozdrawiam,
    Karol
    yumisajuri13
    Level 6  
    Jestem kobietą i nie bardzo widzi mi sie sprawdzanie pralki od środka nie znam sie na pralkach , jeszcze uszkodze coś a pralka poza tym podmuchem spalenizny podczas wirowania jest sprawna wszystko działa jak powinno. Raz zawołałam specjaliste od pralek to powiedział że taki zapach to normalna rzecz ale wydaje mi sie że zbagatelizował sprawe dlatego zwróciłam sie tu o pomoc bo moim zdaniem ten zapach nie jest normalnym zapachem pralkowym smród jest taki że czuć go podczas wirowania w całej łazience i jak wspomniałam wyżej nie ważne czy pralka wiruje z obciążeniem czy na sucho bez wody i prania i tak to czuć.
    User removed account
    Level 1