Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

polar gracja czuć spaleniznę podczas wirowania

yumisajuri13 02 Kwi 2015 21:00 2109 7
  • #1 02 Kwi 2015 21:00
    yumisajuri13
    Poziom 4  

Witam mam problem z pralką polar gracja podczas wirowania tylko podczas wirowania czuć spalenizne. Pralka dziala

0 7
  • Pomocny post
    #2 02 Kwi 2015 22:04
    637182
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 03 Kwi 2015 17:48
    yumisajuri13
    Poziom 4  

Zauważyłam że dzieje się to za każdym razem nawet gdy piore "na sucho" bez ubrań i wody i czuć powiew spalenizny tylko przy wirowaniu

0
  • #4 03 Kwi 2015 18:27
    skryn
    Admin grupy AGD

yumisajuri13 napisał:
    Zauważyłam że dzieje się to za każdym razem nawet gdy piore "na sucho" bez ubrań i wody i czuć powiew spalenizny tylko przy wirowaniu

Programator P-124 zakończył żywot.
    Na pompę spustową leje się woda z węża karbowanego dolnego.
    Na silnik leje się woda z dziurawego zbiornika i silnik również zakończył żywot, bo akurat spaliło się uzwojenie wirówki.

Te trzy opcje wchodzą w rachubę. Innych opcji brak (poza zwęgloną wiązką przy włączniku głównym).

0
  • #5 03 Kwi 2015 23:52
    yumisajuri13
    Poziom 4  

Ale tak sie juz dzieje od roku i pralka nie padła trzyma się więc to chyba nie wina programatora ? I tez chyba jakby zbiornik byl dziurawy to przez rok by pralka padla

I odnosnie wirowania to ona wiruje prawidlowo tylko za kazdym razem czuc ten powiew spalenizny

0
  • Pomocny post
    #6 04 Kwi 2015 10:36
    karol1996
    Poziom 19  

Witam
    A czy Kolega raczył otworzyć pralkę, aby bliżej przyjżeć się, co śmierdzi?
    Bo narazie to Kolega palcem nie kiwnął w celu zdiagnozowania i/lub naprawy pralki.

Pozdrawiam,
    Karol

0
  • #7 04 Kwi 2015 11:50
    yumisajuri13
    Poziom 4  

Jestem kobietą i nie bardzo widzi mi sie sprawdzanie pralki od środka nie znam sie na pralkach , jeszcze uszkodze coś a pralka poza tym podmuchem spalenizny podczas wirowania jest sprawna wszystko działa jak powinno. Raz zawołałam specjaliste od pralek to powiedział że taki zapach to normalna rzecz ale wydaje mi sie że zbagatelizował sprawe dlatego zwróciłam sie tu o pomoc bo moim zdaniem ten zapach nie jest normalnym zapachem pralkowym smród jest taki że czuć go podczas wirowania w całej łazience i jak wspomniałam wyżej nie ważne czy pralka wiruje z obciążeniem czy na sucho bez wody i prania i tak to czuć.

0
  • #8 04 Kwi 2015 12:03
    skryn
    Admin grupy AGD

yumisajuri13 napisał:
    Jestem kobietą i nie bardzo widzi mi sie sprawdzanie pralki od środka nie znam sie na pralkach , jeszcze uszkodze coś a pralka poza tym podmuchem spalenizny podczas wirowania jest sprawna wszystko działa jak powinno. Raz zawołałam specjaliste od pralek to powiedział że taki zapach to normalna rzecz ale wydaje mi sie że zbagatelizował sprawe dlatego zwróciłam sie tu o pomoc bo moim zdaniem ten zapach nie jest normalnym zapachem pralkowym smród jest taki że czuć go podczas wirowania w całej łazience i jak wspomniałam wyżej nie ważne czy pralka wiruje z obciążeniem czy na sucho bez wody i prania i tak to czuć.

3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
    3.1.17. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Szklana kula Xawerego Iksińskiego jest nieczynna.
    Wątek zamykam.

0