Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher 2.02 Silnik pracuje pulsacyjnie

03 Kwi 2015 21:18 3960 2
  • Poziom 6  
    Witam Kolegów. Prosił bym o pomoc w sprawie myjki karcher 2.02. Otóż dzisiaj zakupiłem używaną myjkę, niby 100% sprawną. Nie wiem czy jest to normalne w tym modelu ale myjka nie chce pracować w ciągłości. Gdy ciśnienie z lancy dochodzi do maksimum, silnik myjki tak jakby się wyłączał na sekundę, i znów pracuje też na sekundę. Wygląda to tak jakby ktoś bawił się wtyczką i ją włączał i wyłączał. Co za tym idzie ciśnienie mycia na sekundę jest i na sekundę nie ma. Jeśli ktoś jest obeznany w temacie bardzo proszę o pomoc co może być nie tak. A może ten model tak właśnie pracuje?
  • Poziom 27  
    Lanca i wąż oryginalne? Czujnik wykrywa za wysokie cisnienie (jak wtedy gdy puścisz przycisk na lancy) i wyłącza silnik. Coś dławi przepływ.
  • Poziom 6  
    To oryginalny zestaw. Wodę podłączyłem w piwnicy prosto z pionu. Myślę że to chyba jest ok. Jeśli mówisz że coś dławi przepływ to może tak jak już wcześniej wyszukałem na forum, trzeba przeczyścić lancę? Choć raczej działa wizualnie poprawnie. Strumień jest ładny, okrągły.

Dodano po 56 [sekundy]:

A może dopływ wody ma za silny?