Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo s8-50l - po całkowitym rozładowaniu baterii nie można naładować

04 Kwi 2015 10:23 9867 6
  • Poziom 9  
    po całkowitym rozładowaniu baterii w tablecie lenovo s8-50l nie można jej naładować(po podłączeniu przez USB do laptopa też nie ładuje). ładowarka sprawna działa na innych urządzeniach. czy ktoś miał taki przypadek i czy zostaje mi serwis gwarancyjny.
  • Pomocny post

Poziom 32  
    Witam !
    Jak długo trzymałeś tablet na ładowarce, czasami zaczyna ruszać po kilkunastu minutach dopiero ?
  • Poziom 9  
    w sumie był podłączony ponad 15 min do ładowarki(ładowarka się nagrzała i nic więcej) dodam że sprawdzałem ładowarkę z tableta w telefonie dział, później ładowarkę z telefonu do tableta nie działa.
  • Pomocny post

Poziom 32  
    Ładowarka od telefonu może nie działać w tablecie gdyż ma mniejszy prąd !
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Jak ładowarka się nagrzała to znaczy że jakiś prąd tablet z niej pobiera. Poczekaj znacznie dłużej , przy znacznie rozładowanych akumulatorach np tablet rozladowany i odłożony do szafy na kilka miesięcy aby wyświetliło się cokolwiek na ekranie nieraz trzeba czekać kilka godzin aż bateria się trochę podładuje.
  • Poziom 9  
    ok podłącze i poczekam do 18. o wynikach dam znac
  • Poziom 9  
    Witam tablet o 21 zadziałał. Dziwi mnie tylko że po całkowitym rozładowaniu bez prądu był 7 gidzin i pòźniej tyle w ładowarce żeby ożył. Dzięki za pomoc