Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lenovo s8-50l - po całkowitym rozładowaniu baterii nie można naładować

04 Apr 2015 10:23 12147 6
  • Level 10  
    po całkowitym rozładowaniu baterii w tablecie lenovo s8-50l nie można jej naładować(po podłączeniu przez USB do laptopa też nie ładuje). ładowarka sprawna działa na innych urządzeniach. czy ktoś miał taki przypadek i czy zostaje mi serwis gwarancyjny.
  • Helpful post

Level 32  
    Witam !
    Jak długo trzymałeś tablet na ładowarce, czasami zaczyna ruszać po kilkunastu minutach dopiero ?
  • Level 10  
    w sumie był podłączony ponad 15 min do ładowarki(ładowarka się nagrzała i nic więcej) dodam że sprawdzałem ładowarkę z tableta w telefonie dział, później ładowarkę z telefonu do tableta nie działa.
  • Helpful post

Level 32  
    Ładowarka od telefonu może nie działać w tablecie gdyż ma mniejszy prąd !
  • Helpful post
    Level 31  
    Jak ładowarka się nagrzała to znaczy że jakiś prąd tablet z niej pobiera. Poczekaj znacznie dłużej , przy znacznie rozładowanych akumulatorach np tablet rozladowany i odłożony do szafy na kilka miesięcy aby wyświetliło się cokolwiek na ekranie nieraz trzeba czekać kilka godzin aż bateria się trochę podładuje.
  • Level 10  
    ok podłącze i poczekam do 18. o wynikach dam znac
  • Level 10  
    Witam tablet o 21 zadziałał. Dziwi mnie tylko że po całkowitym rozładowaniu bez prądu był 7 gidzin i pòźniej tyle w ładowarce żeby ożył. Dzięki za pomoc