Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara I 1.8 16v - zacinanie wskazówki prędkościomierza

04 Kwi 2015 14:00 843 2
  • Poziom 2  
    Problem jak w opisie. Ruszam i do 40 jest ok., pomiedzy 40 a 60 sie zawiesza, potem od 60 do 80 jest ok. i znowu od 80 do 100 sie przycina. Czasem zdarza sie, że wszystko gra, ale może raz na sto. Wczoraj wracałem i odczucie miałem, że niepokazuje mi dokładnie prędkości od 100 do 120 (wrażenie, że sie jedzie 120 a licznik pokazuje 105 - 110). Dodam, że jeszcze jeden wskaźnik mi dziwnie pokazuje tzn. paliwa jak mam pomiędzy 3/4 a 1/2 paliwa, to różnie pokazuje, ale niemogę powiązac tych usterek ze sobą, bo niedzieją się w tym samym czasie. Problem mam z prędkościomierzem i proszę Was o pomoc. Czy można samemu coś sprawdzić, czy trzeba wyjąć zegary i do experta, czy może czujnik, jak tak, to który?

Dodano po 5 [minuty]:

Nadmienie, że jedynym błędem jaki był, to czujnik temperatury i oczywiście został naprawiony, czyli wymiana, a autko mam od roku. Z dodatkowych informacji to klimatyzacjia nie działa (niedziałała jak kupiłem). A tak, to jak, na `99 to jest naprawde w niezłej kondycji. Więc szkoda żeby coś wariowało.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 34  
    licznik zapewne JAEGER, a w nim klasyczne uszkodzenie. jak jesteś modelarzem ,to ogarniesz bez wymiany ustroju, w każdym innym przypadku - wymiana ustroju prędkościomierza .
  • Poziom 2  
    damdam a jak można go usprawnić?.Wszelkie porady na wagę złota.
    Dłubać potrafie, więc niema strachu.Tylko jak do tego ustroju podejść?