Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Daewoo DTL-2930K - <-> Amp Yamaha rx-v365<-> Pioneer DVR-555H-S j

grzehu82 04 Kwi 2015 16:55 606 4
  • #1 04 Kwi 2015 16:55
    grzehu82
    Poziom 15  

Witam, mam pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników, jak podłączyć poniższy sprzęt TV-Amplituner-Nagrywarka DVD, z możliwie najlepszą funkcjonalnością. Wykorzystanie sprzętu jest okazyjne, najczęściej 40% telewizja/30% radio/muzyka z amplitunera/30% kino domowe. W planach również przegranie kilku kaset VHS na DVD i obróbka materiału na PC.
    Poniżej złącza które oferują:

Telewizor CRT Daewoo DTL - 2930K
    BG/DK/L/L', NTSC (AV) Standard audio: A2-BG/DK, NICAM-BG/DK/I/L Kineskop 29" 50 Hz Filtr grzebieniowy 2D Stereo Nicam/A2 Efekt dźwięku przestrzennego Moc audio (RMS): 2 x 7 W Telegazeta (Top/Flop) Podwójny txt 2 zlacza Euro (SCART) Tuner telewizji kablowej, Hyperband Zegar, timer, sleep timer S-VHS Gniazdo AV (Video, Audio L/R) Gniazdo słuchawkowe Blokada rodzicielska Wymiary (SxWxG): 765 x 615 x 375 mm

Nagrywarka DVD Pioneer DVR-555H-S
    Gniazda połączeniowe
    Wejście 1 x Composite (przód)
    1 x S-Video (przód)
    1 x DV (przód)
    1 x RGB Euro-SCART
    1 x USB (ver. 2.0)
    Wyjście 1 x Composite
    1 x S-Video
    1 x Coaxial
    1 x Component
    1 x HDMI (ver. 1.3, skalowanie 1080p )
    1 x RGB Euro-SCART

Amplituner Yamaha RX-v365
    Panel przedni Info TAK
    Wejście/wyjście audio Info 6/2
    Rodzaje złącz A/V Info 3 wejścia composite, 1 wyjście composite, 3 wejścia component, 1 wyjście component, 1 wejście component, 2 wejścia HDMI, 1 wyjście HDMI
    Złącza optyczne/koaksjalne Info 2/1

0 4
  • #3 04 Kwi 2015 18:31
    grzehu82
    Poziom 15  

W tej chwili mam analogowy sygnał UPC, to kabel antenowy musze wpiąć do nagrywarki i od nagrywarki do tv, ale pytanie czy musi być włączona wtedy nagrywarka by móc oglądać TV?
    A jak wymienię telewizor na nowszy to rozumiem wtedy z amplitunera HDMI na telewizor? A drugie HDMI z tunera kablówki do TV i tylko tyle?

0
  • #5 04 Kwi 2015 18:56
    grzehu82
    Poziom 15  

Dobrze wiedzieć że potrzebne jest HDMI z ARC. Rozumiem że mój amplituner obsługuje HDMI ARC, a nie wszystkie nowsze (niż mój ;) TV posiadające HDMI mają HDMI ARC?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo