Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Manta MID9703 - Zawiesza się podczas użytkowania.

martiv 05 Apr 2015 19:56 2241 6
    martiv

Level 18  
    Witam serdecznie.
    W temacie tabletów jestem nie co zielony niż w przypadku laptopów, dlatego też piszę do bardziej pojętych tutaj forumowiczów.

Moja córka posiada tablet MANTA MID9703 9.7' problem polega na tym, że podczas użytkowania zawiesza się, nie da się nic nacisnąć, po minucie bądź dwie odwiesza się jak by nigdy nic.

Próbowałem wykonać hard reset, przywrócenie ustawień fabrycznych i dalej to samo, na czystym tablecie identycznie. Początkowo myślałem, że może brakuje pamięci, ale jest jej wystarczająco na działanie. Wersja androida 4.1.1.

Macie jakieś pomysły, co może być nie tak? Czy jest to kwestia software czy hardware?
    siwy98755

Level 17  
    Wgraj najnowsze oprogramowanie jest na Chomiku i na stronie producenta
    martiv

Level 18  
    A mógłbyś mnie na kierować, bo nie mogę znaleźć oprogramowania do tego tabletu.
    Piszesz o Androidzie czy Firmware?
    martiv

Level 18  
    Pobrałem ww. firmware, niestety jego wgranie graniczy z cudem, próbuje wgrać zarówno z microSD jak i przez komputer bez skutków. Nie działa nawet tutaj tryb aktualizacji ( vol - + power 3s + 6x power )... jak wgrać tutaj androida?
    siwy98755

Level 17  
    Rozumiem cięższy przypadek
    Oznacza to błąd w odczycie z nand flash koszt naprawy 60 zł w naszym serwisie wysyłkowym
    martiv

Level 18  
    Nie będę się denerwował nad sprzętem, wyślę go na gwarancję. Przycisk VOL + też odmówił posłuszeństwa. Straszny kicz z tego sprzętu. Dam znać jak przyjdzie z gwarancji.