Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha Rx-v377 przywrócenie do ustawień fabrycznych i podłączenie

Józef 1916 05 Kwi 2015 23:18 1746 2
  • #1 05 Kwi 2015 23:18
    Józef 1916
    Poziom 8  

Witam,
    zakupiłem zestaw kina domowego z amplitunerem jak w tytule, posiadam takze TV Panasonic TX-48as640e oraz NC+. Problem tkwi w tym, ze podłączyłem przewodem HDMI NC+ z amplitunerem, od amplitunera HDMI OUT przewód do wejscia HDMI ACR w TV. No i niby działa ale jak wyłączę z pilota TV to amplituner tez się wyłącza, po włączeniu tv amplituner tez sie uruchamia ale nie podaje dzwięku na glosniki tylko leci z glosników tv, musze go wyłączyc i włączyc aby był głos. Bawiłem się w ustawieniach i przez chwile mogłem sterować pilotem od tv głosnosć na amplitunerze ale juz teraz nie moge i mysle ze sporo namieszalem w ustawieniach dlatego chciłlbym przywrócic ustawienia fabryczne i podłaczyc na nowo wszystko tak aby działało poprawnie. Czy ktoś wie jak to zrobic? w insrukcji ani słowa na ten temat? Jak prawidłowo podłaczyc te trzy rzeczy aby obraz i dziwek był wyższej klasy i w koncu troche sie poczuł jak w kinie :)

0 2
  • #2 05 Kwi 2015 23:48
    sosarek

Poziom 43  

W tv ustawienia audio i zobacz czy możesz ustawić zewnętrzny system audio zamiast głośników wbudowanych.

1
  • #3 06 Kwi 2015 09:51
    Józef 1916
    Poziom 8  

Właśnie nie mogę ustawić. Mam tylko trzy opcj: głośnik tv, słuchawki albo wyłączyć całkowicie

0