Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Spolszczenie Samsunga Galaxy s5 SM-G900A

06 Apr 2015 09:34 7851 18
  • Level 2  
    Witam,

Drodzy użytkownicy mam prośbę o pomoc. Prośba moja dotyczy jak w temacie spolszczenia Samsunga. Telefon kupiłem w USA jest z sieci AT&T. Przez 7 lat byłem zwolenikiem jabuszka. Jest to mój pierwszy telefon na androidzie i dla tego jest to dla mnie trochę ciężki temat. Kupując telefon myślałem, że będzie jak w iphonie jeśli chodzi o zmiane języka. Mam pytanie czy mogę wgrać do wersji na USA polski soft ??? Czy jest to nie możliwe ??
  • Level 29  
    Wszystko, czego potrzebujesz do swojego telefonu, znajdziesz pod tym adresem:
    http://forum.xda-developers.com/att-galaxy-s5

Forum w pełni poświęcone Samsung Galaxy S5 AT&T.
    Wszelkie poradniki oraz oprogramowanie do pobrania znajdują się tam.
  • Level 2  
    A czy jest odpowiednik tej strony w języku polskim ?
  • Level 29  
    Nie, nie ma odpowiednika tej strony w języku Polskim.
    Możesz przeszukać forum.android.com.pl

Najwięcej znajdziesz jednak na xda.
    Odrobinę dobrej woli i będziesz zadowolony:)
  • Level 2  
    Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak to zrobić i czy jest to możliwe ?
  • Level 10  
    Witam koledzy, mam ten sam problem wiec nie będę zakładał nowego tematu, może komuś udało się ogarnąć temat ze spolczeniem G900A z USA
  • Level 10  
    U mnie apka nie działa Spolszczenie Samsunga Galaxy s5 SM-G900A
    U mnie coś takiego wyskakuje jak wcisnę polski
  • Level 14  
    Bo nie masz zrootowanego telefonu. Tam masz drugą opcję do zmiany jezyka bez roota
  • Level 10  
    Ta druga opcja każe połączyć mi się z komputerem. Rootowanie to chyba nic trudnego. Jak mam to wykonać może ktoś podpowie mam androida 6.0.1 Spolszczenie Samsunga Galaxy s5 SM-G900A
  • Level 14  
    Rootowanie jest trudne i można wiele popsuć. łącznie z końcem gwarancji. Zrób opcje 2 z połączeniem z kompem.
  • Level 35  
    Super podpowiedz. Widziałeś kiedy w Europie naprawę gwarancyjna na urządzenie z USA?
  • Level 23  
    More locale czy też inne apki typu langue enabler aktywują dany język tylko wówczas jeśli jest on zawarty fizycznie już w romie i jest tylko wyłączony w menu. Jesli dany pakiet językowy nie jest zaszyty w romie apki na nic się zdadzą.
  • Level 10  
    Kolego chciałbym spróbować czegoś bardziej inwazyjnego jak np. Poradnika z filmu. I mam tylko pytanie czy właśnie ten numer baseband version jest w tym momencie ważny.
  • Level 23  
    Wersja Baseband jest wżna przy rotowaniu via Kigo user ponieważ nie wszystkie werje są obsługiwane , pozatym nie ma wpływu bo bedziesz flashowal i tak telefon nowym zmodyfikowanym romem przez FlashFire , ale aby to zrobic musisz zrotować telefon lub wgrać custom recovery ;) ,poza tym problemem moze być ale nie musi rożnica w wersjach romu w telefonie masz andka 6.01 a rom z filmiku bazuje na wersji 5.0 .
    Poniżej masz link do zrotowanego już romu :
    https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298933039
  • Level 10  
    Tu jest rootowanie 6.0.1 s5 mam już prawie wszystko ściągnięte tylko jak zawsze czepiam się szczegółów bo nie chcę uceglic fona. Tu też baseband version jest inny.najpierw rootuje fona https://youtu.be/6yznDQwizx4
  • Level 10  
    Koledzy mam mały problem wgrałem odinem 4 pliki jak na filmiku wyżej i chciałem wgrać kingroota ale wyskoczyło app not instaled. Na filmiku jest po wgraniu roota android 5.1.1 a u mnie jest 5.0 czy w tym może być problem. Czy wersja kingroota tez musi być odpowiednia? Pomoże ktoś?

Dodano po 9 [godziny] 29 [minuty]:

Znalazłem wersię do and 5.0 instalacja przebiegła prawidłowo po wciśnięciu przycisku roota doszło do 90 % i telefon się zresetować przy kolejnych próbach wyskoczyło to Spolszczenie Samsunga Galaxy s5 SM-G900A