Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia S - Zablokowany ekran, niemoznosc pdlaczenia do komputera

06 Kwi 2015 10:55 2718 10
  • Poziom 2  
    Witam, mam taki problem, poniewaz posiadam Sony Xperia S z zablokowanym ekranem (20 nieudanych prob) pytania podpowiediz oraz konta google nie pamietam. Hard reset na tym telefonie nie dziala i jedyna opcja to chyba wgranie nowego systemu lecz tu pojawia sie problem, poniewaz nie moge zasinstalowac sterownikow USB poniewaz Proram PC Companion, nie moze znalesc tego telefonu (zarowno na XP jak i Win7). Jakies porady co dalej robic? Z góry dziękuje ;) .
  • Poziom 27  
    Spróbuj wgrać soft flash toolem.
  • Poziom 33  
    Używasz opcji napraw telefon?
  • Poziom 2  
    Ale nie moge wgrac flasha bo do tego potrzebne sa sterowniki a Sony Companion nie czyta mi telefonu( prawdopodobnie przez ten zablokowany ekran)

O co chodiz z tą opcją napraw telefon? Przypominam ze jest zablkowany ekran i moge tylko wejsc w pytanie pomocnicze i opcje w konto google (które mi nie działa)

Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    W pc companion masz opcje napraw telefon, podlączasz wtedy wyłączony telefon.
  • Poziom 2  
    Nie moge znalesc tej opcji ;/ (mam wersje 2.1)

EDIT: najgorsze jest to ze program wogole nie znajduje mojego telefonu
  • Poziom 33  
    Jak ma Ci znależć jak masz zablokowany?

Wchodzisz w sekcje support zone, potem rozpocznji uaktualnienie i masz napraw telefon( odnośnik) reszta zgodnie z info na ekranie.
  • Poziom 2  
    Po kilku minutach instalacji sterownikow z windows update wyskakuje mi ze blad instalacji, telefon zostal odlaczony ;( proboje 3ci raz
  • Poziom 30  
    Blokada ekranu robi tak że swoje..
    Jeżeli masz zainstalowane wszystkie sterowniki poprawnie powinno pójść. A jeżeli telefon jest jakiś trefny to będzie gorzej.
    Sterowniki pobierz z Sony a nie z Windows Update.
  • Admin grupy GSM
    Udaj się do serwisu gdzie boxem soft wgrają bez problemu i będzie kłopot z głowy.
  • Poziom 33  
    Masz coś ze sterownikami i tyle. Posłuchaj rady tino2003 i wgraj ci soft boxem lub programem którego ty nie możesz ogarnąć.