Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 b5 1.6benzyna prędkościomierz wariuje

06 Kwi 2015 17:52 2664 5
  • Poziom 11  
    Witam. Mam taki problem z autem, licznik prędkości skacze sam nawet na postoju. W momencie gdy prędkościomierz sam skacze równocześnie wyłącza się wyświetlacz kilometrów mruga. VAG pokazał mi błąd 16885 wiec wymieniłem czujnik na nowy, sprawdziłem przewody od czujnika do licznika i są dobre przeczyściłem masy pomiędzy silnikiem a karoserią i przy lewym słupku i nadal nie działa. Czy to wina licznika? Proszę o pomoc.
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 33  
    Ty się złap licznika.
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 11  
    No właśnie mam go na ławie w domu i nie wiem co tu gdzie jest.Gdzie tu szukać.Luty poprawiłem na gniazdach.Co jeszcze?

Dodano po 12 [minuty]:

Czy ktoś mógłby mi doradzić, w którym miejscu na płytce licznika szukać jeszcze zimnych lutów, ewentualnie, które elementy sprawdzić ponieważ nie mam schematu ani dokumentacji do samego licznika.
  • Poziom 29  
    Przypuszczam że pozostanie Ci wymiana zegarów.
  • Poziom 11  
    Dziękuje wszystkim za porady.Poprawiłem wszystkie luty na płytce podłączyłem do auta i na razie jak włączę zapłon to jest dobrze zobaczymy jutro jak żona pojedzie do pracy co się będzie działo z tymi zegarami.A czy ktoś może mi zdefiniować błąd 01025 bo taki mi teraz wyskoczył na VAG jak podpiąłem te zegary.
  • Poziom 11  
    Witam ponownie,prędkościomierz działa bez zarzutu.Przelutowałem luty na niebieskim i żółtym gnieździe i licznika i jest ok.Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.