Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Tab GT-P7510 - restartuje się samoczynnie

06 Kwi 2015 20:58 1539 4
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam problem z tabletem Samsung Galaxy Tab 10.1 model GT-P7510. Problem polega na tym że urządzenie cały czas się resetuje mniej więcej w równych odstępach czasu chwilę po uruchomieniu wyskakuje komunikat następującej treści " The application Videos (process com.google.android.videos) has stopped unexpectedely. Please try again." Po tym komunikacie następuje restart urządzenie i tak w kółko macieju. Próbowałem go zrootować ale jedyne co mi się udało to zainstalować custom recovery nie mam możliwości dostać się do pamięci urządzeni aby wgrać jakiś rom i potem z poziomu custom recovery uruchomić jego instalację, nie pomaga również factory reset. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
  • Poziom 14  
    siwy98755 napisał:
    witam
    Proszę wgrać nowe oprogramowanaie orginalne z trybu tzw death czyli wylaczony tablet podlaczamy do komputera i naciskamy raz krotko wlacznik lub poprzez boot loader
    wgrac recovery link http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2296961

Witam
    Dziękuję za odpowiedź room już załadowany tablet śmiga
    Pozdrawiam

• Poziom 16  
    zawsze pomocny :)
    Moderowany przez arnoldziq:

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

• Poziom 14  
    Problem został rozwiązany dziękiuję siwy98755