Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ruchome głowy na małe koncerty

07 Kwi 2015 10:45 1881 4
 • Poziom 6  
  W tym roku planuję zakup 2 do 4 ruchomych głów. Głowy będą przeznaczone do świecenia na różnych imprezach typu eventy firmowe i małe koncerty. W przyszłości chciałbym je wykorzystać również do oświetlenia małych festynów. W chwili obecnej biorę pod uwagę ADJ INNO SPOT PRO tylko zastanawiam się czy 80W będzie wystarczająco mocnym światłem? Proszę o pomoc i propozycję.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 13  
  Używam INNO SPOT, a kolega ma nawet na sprzedaż INNO SPOT PRO jeśli cię to interesuje.
  Długo rozglądałem się za wyborem głowic w niezbyt wygórowanej cenie i o dobrych możliwościach. INNO SPOT moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem na wesela i imprezy okolicznościowe, które prowadzę. Siła światła nie jest zbyt duża i w pomieszczeniach zamkniętych po zmroku dają ładny efekt, ale też nie drażnią oczu gości weselnych. Za dużo światła też nie dobrze. Więc jeśli chcesz używać ich pod dachem to spoko. Na plenerze raczej nimi nie zabłyśniesz :)
 • Poziom 6  
  Tak źle i tak nie dobrze - czyli lepiej zaopatrzyć się w osobne lampy na wesela a inne na plenery. A czy na plener wystarczyło by coś na poziomie Showtec Phantom 140 czy to też będzie za słabe?
 • Poziom 13  
  Ciężko powiedzieć. Ogólnie Showtec a ADJ to sprzęt produkowany przez dwie firmy na tej samej ulicy. Robią dokładnie to samo (obudowy i elektronika) jednak mam większe przekonanie do ADJ. Cena jest prawie ta sama, a przeważyło, że ma ładniejsze gobo i więcej opcji na dmx. Jednak w skrócie nie wiem czy na plener wystarczy. Na pewno na wesele będzie za dużo.
 • Poziom 21  
  Jasność na weselu można zmniejszyć a na plenerze więcej niż max nie wyczarujesz. Ja mam beamy 80w i na plener jako tako się nadają, więc spoty były by za słabe. Ruchome głowy na małe koncerty