Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki swift 1999r pojemność 1,0

07 Kwi 2015 11:46 1188 2
  • Poziom 2  
    Witam Panowie pomóżcie posiadam autko suzuki swift z 1999 roku pojemność 1,0 39kw od wczoraj mam poważny problem z jazdą autkiem zatankowałem paliwo na jednej ze stacji znanego koncernu i po odpaleniu i przejechaniu paru metrów auto zgasło i niemogłem go odpalić po odczekaniu 20 minut udało mi się go odpalić i dojechać do domu lecz był bardzo zamulony i ledwo jechał dziś rano ładnie odpalił a gdy sie rozgrzał zgasł i już nie pali po odczekaniu godziny sytuacja sie powtarza co to może być?przewody cewka świece ok bo sprawdzałem moze to być zasyfiony filtr paliwa?
  • Poziom 2  
    Witam po mojej ostatniej wizycie na forum udało mi się naprawić autko okazało sie że zawinił czujnik płynu wymieniłem i wszystko było ok aż do wczoraj:-( niestety będąc w trasie auto zaczęło sie mulić i tracić moc aż na jednych ze skrzyżowań zgasło i niedało się go ponownie uruchomić.Po ostygnięciu silnika auto odpaliło ponownie i na wolnych obrotach chodzi idealnie aż do momentu gdy chce ruszyć jadąc jeszcze na nierozgrzanym silniku auto jedzie lecz strasznie się dusi i maksymalne obroty to niecałe 4000 więcej się nie da.Gdy autko sięnagrzeje gaśnie później da sie go odpalić lecz rzuca nim jak bykiem na rodeo i gaśnie i koniec zero odpalenia można kręcić i nic.Czasami gdy odpali na zimnym to obroty faluja tak do 1500 i spadają
    Koledzy co to może być? Pomocy