Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GALAXY s3 (i9300) - Dotyk nie reaguje

Bobkar 07 Apr 2015 21:00 2166 8
    Bobkar
    Level 8  
    Po otrzymaniu aktulizacji pojawiały się komuniakty, że różne procesy zostały zatrzymane. Po ponownym uruchomieniu okazało się, że dotyk nie reaguje, klawisze funkcyjne działają bez zarzutu.. Pytałem, w komisie wymiana wyświetlacza kosztuje 550 zł. Straciłem, gwarancjie. Co, mam w takiej sytuacji zrobić z tym telefon. Naprawienie takiego telefonu nie opłaca mi się :/
    Robert 1960

Level 32  
    Witam !
    Napisz dokładnie co robiłeś, od aktualizacji nie traci sie gwarancji, chyba, że jakieś zmodyfikowane wgrywałeś !
    Bobkar
    Level 8  
    Przepraszam, zgubiłem gwarancje *. Wgrałem, Lilpop 5.0.2 po tygodniu użytkowania pojawiła się aktualizacjia wszytko pięknie wgrało po chwili wszystko zostało zatrzymane musiałem wyjać bateriie bo się ścioł, po włożeniu i uruchomieniu telefon nie reaguje na dotyk, wgrałem orginalny rom od Samsunga też nić nie dało, oraz 3 plikowy, też nic. Co, w takiej sytuacji zrobić gwarancjie przepadła.
    Robert 1960

Level 32  
    Jak wgrywałeś, poprzez telefon, czy Odinem ?
    Bobkar
    Level 8  
    Tak, poprzez telefon wyskoczyła aktualizacjia. Naprawiać nie ma co :/ za duże koszty. Tylko, co teraz mam zrobić rozwalić go, sprzedać jako uszkodzony.:D
    tele_sim
    Level 33  
    Lcd do wymiany, klawisze dotykowe są na dodatkowej taśmie.
    dernis
    Level 15  
    ja bym spróbował z jakiegoś dawcy wymienić kontroler na taśmie dotyku , może by pomogło. Pozdrawiam
    bogdan2491
    Level 22  
    Skoro problem zaczął się od aktualizacji, to najrozsądniej by było zacząć od wyzerowania lub zmiany softu.