Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B6 - Cały czas świecą światła stopu

naprawiaczek 07 Kwi 2015 23:08 1683 4
  • #1 07 Kwi 2015 23:08
    naprawiaczek
    Poziom 12  

Jak w temacie Passat B6 świecą się cały czas światła stopu . Z niewiadomych przyczyn tak jest . Podłączony komputer i nie ma żadnych błędów . Szukałem czujnika przy pedale i nie ma . Doczytałem i jest zamontowany czujnik pod pompą hamulcową . Odpinam czujnik i stop gaśnie wciskam pedał i stop jest . Podejrzenie padło na czujnik który został wymieniony na nowy . Nadal to samo . Nie kodowałem czujnika anie nic nie robiłem . Proszę o Wasze podpowiedzi czy ktoś miał podobny przypadek . Nie było żadnego zwarcia czy uderzenia jedynie ostre hamowanie ( ale nie wiadomo czy to było przyczyną ) Właściciel mówił że ok roku temu było coś kodowane w lampach najprawdopodobniej aby świeciły pełne ringi . Proszę o sugestię co można jeszcze sprawdzić

• #2 07 Kwi 2015 23:29
    GarrutoSan
    Poziom 29  

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2866394.html

A tak poza tym tematem, który podlinkowałem, to u mnie kiedyś było podobnie i powodowało to zwarcie na przejściu do przyczepki. Jak wyciągnąłem ten reduktor, to od razu wszystko wróciło do normy. I oczywiście nie był to Passat B6.

• #3 08 Kwi 2015 00:29
    marek1772
    Poziom 16  

Setki klientów mam z powodu tych redukcji przyczepy .Ludzie myślą że jak nie podłączone to może tam być.Od tego bym tu zaczął

• #4 08 Kwi 2015 06:47
    naprawiaczek
    Poziom 12  

Oczywiście sprawdzę koledzy Wasze podpowiedzi z hakiem i poinformuję o postępach .

• #5 12 Kwi 2015 07:06
    naprawiaczek
    Poziom 12  

Przyczyną usterki był moduł haka holowniczego znajdujący się w bagażniku po lewej stronie pod tapicerką . Właściciel zapomniał dodać że podłączał przyczepę i nie było chyba kierunku więc elektryk ( kolega) zrobił mu jakąś tam zworkę . W wyniku tego przykopcił moduł . Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo