Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik AMICA, wymiana szyby zewnętrznej - serwis?

08 Kwi 2015 11:00 17154 1
 • Poziom 1  
  Witam,

  trafiłam na to forum jako kompletny laik. Potrzebuję pomocy w tym, co mam zrobić i gdzie najlepiej szukać wsparcia. W wynajmowanym grzecznościowo mieszkaniu stłukłam szybę zewnętrzną piekarnika AMICA. Model chyba GHGT 74212 (mówię chyba, ponieważ nie mogłam znaleźć numeru na sprzęcie i znalazłam zdjęcie identycznego piekarnika w sieci- tylko do kuchenek gazowych- ten ma elektryczną).

  Co powinnam zrobić, żeby taką szybę wymienić, omijając serwis producenta (koszt około 500 złotych przekracza moje możliwości). Jak szukać szyby? Czy mam się zgłosić do szklarza czy serwisów AGD? Czy wymiana takiej szyby jest trudna i niewykonalna w warunkach domowych dla laika ,czyli mnie - 28 letniej kobiety, która raczej piecze ciasta niż wstawia szyby. Nie wiem, co mam zrobić, gdzie się najlepiej zgłosić. Czy numer piekarnika znajduje się gdzieś w bocznej części po wyjęciu z zabudowy?

  Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Szyba zewnętrzna jest podwójna- z hartowanego szkła, część od wew jest bezbarwna, zewnętrzna jest przydymiona, lustrzana. Listwę inox , naklejkę nazwy producenta oraz rączkę posiadam.

  Ratunku :( Załaczam zdjęcie przed i po.
 • Poziom 1