Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki skuter kupić chiński czy używany.

farming 08 Kwi 2015 16:21 1542 5
  • #1 08 Kwi 2015 16:21
    farming
    Poziom 4  

Witam.Chciałbym sobie kupić skuter i nie wiem jaki mam sobie zakupić.Proszę o jakieś odpowiedzi.Czy jest sens kupowania nowego ''chińczyka",czy używanego ale markowego.

0 5
  • #2 08 Kwi 2015 17:22
    wichurewicz
    Poziom 24  

"Chińczyki" mają przeważnie jedną zaletę - niska cena. Wady - zębatki zrobione z puszek po piwie, łańcuch o wytrzymałości nici dentystycznej lub podobnej jakości pasek jeśli napęd jest tego typu, śruby z plasteliny i generalnie rażąco niska jakość materiałów, a do tego utrudniony serwis bo brak części zamiennych, schematów, rysunków technicznych i magika, który lubi bez końca rzeźbić w ekskrementach i nie pogoni klienta z "chińczykiem" sprzed warsztatu.
    Dużo zależy od ceny, ale używany markowy, którego można naprawić w cywilizowany sposób i który nie rozleci się po jednym sezonie będzie lepszym pomysłem niż wyroby Ping Pong Industries za te same pieniądze.

0
  • #3 09 Kwi 2015 17:02
    farming
    Poziom 4  

Jaką markę i model byście polecili.

0
  • #4 09 Kwi 2015 17:11
    wenek17
    Poziom 13  

Też polecam ci kupić używkę ale markowy co do marki to zależy ile chcesz przeznaczyć i do czego ten skuter ma być.

Ja swego czasu jeździłem kultową aprilią sr50 2000r chłodzoną cieczą ogólnie bez awarii się obyło jedynie co to pompa wody zaczęła cieknąc i przednie lagi.

silnik miałem po lekkim tuningu 95km/h wyciągała. Tuning wyglądał tak ze kupiłem tylko konkretny wydech i dobrze wyregulowałem :P do jazdy wygodny bardzo bobrze wyważony można mocno pochylać się w zakrętach.

także polecam ci tem skuterek ;)

0
  • #5 20 Maj 2015 19:22
    Pawel1812
    Poziom 26  

Przydałaby się informacja, jaka ma być pojemność.

0
  • #6 21 Maj 2015 08:50
    andrzej20001
    Poziom 42  

Miałem Piaggio NRG 2003r. uzywkę , 2 lata jazdy bez dotykania.

0