Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Replacement AC Adapter - Wtyczka od zasilacza nie wchodzi do końca Asus k73sv

08 Kwi 2015 16:42 870 2
  • Poziom 1  
    Witam.
    Na samym początku chciałem podkreślić, że jestem nowy na forum więc jeśli temat założyłem w nieodpowiednim dziale bądź takowy już istnieje ale go nie odnalazłem to serdecznie przepraszam i proszę o wyrozumiałość :)
    Przechodząc do sedna, wczoraj wieczorem siadł mój zasilacz do laptopa Asus K73sv więc zakupiłem dzisiaj zamiennik który, z tego co powiedział sprzedawca i informacji zapisanych na opakowaniu, posiada parametry zgodne z moim laptopem i poprzednim zasilaczem. Problem polega na tym, ze zasilacz ten leciutko piszczy bądź syczy, dźwięk jest cichy i w sumie nie przeszkadza i na angielskich forach wyczytałem ze to normalne ale druga sprawa to taka ze wtyczka nie wchodzi do końca tak jak to było z oryginalnym zasilaczem. Laptop się normalnie ładuje i działa poprawnie ale chciałbym się dowiedzieć czy tak ma być i niczemu to nie szkodzi czy jednak tak być nie powinno.
  • Poziom 30  
    Jesionio napisał:
    wtyczka nie wchodzi do końca

Kupiłeś zamiennik, więc nie ma się co dziwić. Jeżeli laptop się ładuje i wszystko gra, to nie ma się czym przejmować. Piszczenie/Syczenie może się wydobywać z cewek. Jest to całkowicie normalne.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Odeślij ten zasilacz i kup choćby używany, ale oryginalny zanim uszkodzisz laptopa. Tanie chińskie zamienniki trzymają parametry jedynie na etykietce. Używany oryginał w dobrym stanie kupisz na aukcjach za 40-60zł i będzie to lepsza inwestycja, niż szmelc, którym katujesz obecnie swojego laptopa.