Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GPS logger - GPS LOGGER pytania

08 Kwi 2015 17:03 861 4
  • Poziom 5  
    Witam wszystkich.Jestem trochę zielony w temacie dlatego piszę do was. Mam pytanko dotyczące loggera GPS (obojetnie jaki). Chodzi mi dokladnie o zasadę działania. Czy po uruchomieniu takiego loggera, muszę mieć jakieś urządzenie np. telefon,tablet itp. z którym logger musi się połączyć?. Zależy mi tylko na urządzeniu które zapamięta mi przebytą trasę, którą bedę mógł potem odczytac sobie na komputerze lub innym urządzeniu. Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    W najprostszym przypadku taki logger zapisuje trasę w swojej pamięci lub na karcie SD. Później odczytuje się zapis podłączając logger do komputera.
  • Poziom 5  
    Dzieki za odpowiedz. Czyli będę potrzebował tylko samego loggera tak? Mogłbyś podać jakiś w miarę "dobry" model takiego urządzenia w rozsądnej cenie. Dzięki wielkie :)
  • Poziom 5  
    znalazlem kilka róznych modeli..tylko jest jeden problem.Bateria w nich wytrzymują między 18-20h . Znacie moze jakies modele z mocniejszą baterią? cena tak do 300zł. Pozdro .:)
  • Poziom 10  
    Odkopuję temat bo nie chcę zakładać podobnego.

Mój dotychczas używany logger Holux m-241 przestał zapisywać pozycje, dlatego poszukuję prostego loggera GPS do zapisywania tras.
    Nie mogę niczego podobnego znaleźć, więc rozważam również zakup smartbanda. Pytanie tylko, czy te urządzenia są w stanie zapisywać pozycje w swojej wewnętrznej pamięci, czy muszą być cały czas połączone ze smartfonem?