Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

siemens c65 irda na USB problem

21 Maj 2005 20:48 1050 3
  • Poziom 11  
    Hej ! mam siemensa c65 i irde na USB z Forevera, nie mam pojęcia jak to zainstalować czy skonfigurować :( instaluje to z tej płyty forevera i nie działa, mam winxp i w menadżerze urządzeń jest błąd w urządzeniach podczerwieni, szukałem na necie jakiegoś softu, zainstalowałem Mobile Phone Manager no ale to i tak nie załatwi problemu :( może ktoś ma jakieś wskazówki help !
  • SterControl
  • Poziom 11  
    heeej help me :(
  • SterControl
  • Poziom 32  
    Wystarczy że podepniesz kabel do USB bez instalacji programów. Uaktywnisz IRDA w telefonie i masz po problemie. Jak coś to pytaj na GG.
    A po drugie problem był poruszany w temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=187281&highlight=irda

Pozdrawiam
    Józef
  • Poziom 23  
    Instalacjia IrDA-dla początkujących i innych gdzie mają problemy:
    1-Wchodzimy do Menadżera urządzeń-sprawdzamy czy są zainstalowane:Kontrolery uniwersalnej magistraliszeregowej-jeżeli nie to instalujemy je z płyty z sterownikami--od danej płyty głównej w kompie--nie powinno być konfliktu(żółte znaki zapytania).
    2-Możemy sprawdzić czy sa włączone porty USB w Biosie.
    3.Instalacjia IrDA:
    -wyłączamy komputer-podłączamy IrDA pod port USB
    -odpalamy kompa-system znajdzie nowe urządzenie-pokaże się-Kreator znajdowanego sprzętu-kreator poprosi abyśmy zainstalowali potrzebne pliki: naprzykład--MA-620sys. z MA620 Software--wkładamy płytę kupioną z IrDA(powinny być tam sterowniki) odszukujemyna niej Dravers-klikamy na nie-podświetlą się i OK-dalej -instalator konczy instalacjię-zamykamy.
    4-Restartujemy kompa--jakwszystko jest OK.-pokaże się komunikat o zainstalowanym urządzeniu IrDA.
    5-Otwieramy Menadżer urządzeń-powinno pojawić się-Urządzenie podczerwieni-otwieramy zakłatkę klikając na + i powinno pojawić:Mobile Action MA-620 USB Infarred Adaptor--IrDA jest prawidłowo zainstalowana..--jeżeli nie szukamy nowych sterowników.

pozdrawiam-jeżeli pomogą te wypociny moja i wasza satyswakcjia

:sm23: