Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy S4 - włączanie transmisji danych przy słabej baterii

whisper20 09 Apr 2015 22:43 1323 2
 • #1
  whisper20
  Level 2  
  Witam. Mam od kilku miesięcy Samsunga Galaxy S4. Gdy pojawia się na ekranie komunikat o słabej baterii (ok. 15% naładowania), samoistnie włącza mu się transmisja danych i pobiera kasę. Czasami jednocześnie z transmisją danych dodatkowo jeszcze połączenie Wifi. Jaka może być przyczyna?
 • Helpful post
  #2
  nemo333
  Level 30  
  Na początek przejrzeć wszystkie aplikacje czy nie ma jakiegoś battery doctora który zarządza telefonem na danym procencie baterii.
  Albo zweryfikuj wbudowaną opcję oszczędzania energii (jak dobrze pamiętam to było coś takiego) czy przypadkiem nie ma tak ustawione.

  Jeśli nie podziała - przywrócenie ustawień fabrycznych z usunięciem wszystkich danych i rozsądne instalowanie aplikacji na przyszłość ;)
 • #3
  whisper20
  Level 2  
  Battery doctora żadnego nie ma i nigdy nie był instalowany. Nie znam się zbytnio, ale po szybkim przejrzeniu aplikacji widać tylko, że większość z nich ma uprawnienie do "zapobiegania przejścia telefonu w stan uśpienia". Jest natomiast jedna która ma dodatkowo "zezwalanie na odbiór w trybie rozsyłania sieci Wi-Fi". Może być tak, że to ona włącza transmisję danych? Bo jeśli nie to się poddaję :)

  PS. Oszczędzanie energii ma wyłączone i nic się tam nie da zmienić