Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pioneer avh-x7500bt, Zestaw samochodowy "Vegas" 10000 W wzmacniacz, gł

10 Apr 2015 01:29 954 2
  • Level 2  
    Witam. Jako iż mam plan zakupienia car audio do samochodu i jestem świeży w temacie, miałbym kilka pytań. Mianowicie. Autko jakim jeżdżę to opel astra II w kombi. Nie jest on wygłoszony, i tu pierwsze pytanie czy ktoś się orientuje czy w tym modelu jest to koniecznie. ( osobiście myślę że tak, bądź co bądź to rok 98, ale może jednak nie jest to konieczne). Do wydania na cały sprzęt mam około 3 tyś, ale zaznaczam że jeżeli cos będzie warte większych pieniedzy to do 3500 mogę sobie pozwolić.
    Jeżeli chodzi o radio, wybrałem pioneera avh-x7500bt z wysuwanym wyświetlaczem. I tutaj myślę że nie ma co do tego wątpliwości że radyjko daje rade. Tylko pytanie co do niego mam o sam wysuwany wyświetlacz, jak wiadomo jest to część ruchoma i czy jest ona w stanie wytrzymać polskie drogi, lub czy któregoś razu ekran się wysunie, ale już nie wsunie, lub na odwrót.

Jeżeli chodzi o resztę, myślałem żeby na przód włożyć 2 głośniki i 2 Twitterki , tylko teraz pytanie jakie i jakiej firmy. Co do tyłu, subwoofer pasywny i oczywiście wzmacniacz. Nie ukrywam że zależy mi na mocnym bassie od ktorego będą "pękały lusterka" :) , ale rrównież cenię bardzo ogólną czystość dźwięku, nie tylko bassy.

No i pytanie ostatnie, co sądzicie o tymże zestawie. Czy jest on wart swoich pieniędzy.?
    Zestaw samochodowy "Vegas" 10000 W wzmacniacz, głośniki (często widuje ten zestaw reklamujący się na różnych stronach)

Na koniec dodam że muzyki której słucham to przeważnie rap, techno, trap, zdarzy się disco polo jak i dev-metal :)
  • Level 36  
    Patrząc na ten zestaw jak i inne produkty firmy AUNA również domowe które do złudzenia przypominają McVoice myślę że to zwykła chińszczyzna, przybajerzona mrugającymi diodami. 10000W - moc marketingowa, do zestawu kabelek zasilający 10mm2 he he...
    Zapewne zagra to głośno jak większość wzmacniaczy pokroju 55WRMS/kanał ale z jakością to zapewne już gorzej.

Polecał bym coś bardziej sprawdzonego i markowego.
  • Level 2  
    No tak w sumie myślałem że to nie ma sensu.
    Tylko teraz co z resztą, jakie głośniki, jaki wzmacniacz, subwoofer czy np lepsza jest skrzynia ?