Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG 7557 Type WIC - problem z myciem

10 Kwi 2015 09:44 1614 2
 • Poziom 1  
  Witam.
  Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość..
  Mam problem z zmywarką,Whirlpool ADG 7557 Type WIC na wszystkich programach jest to samo, nabiera wody zaczyna mycie,ale nie myje wygląda jak by miała za małe ciśnienie wody (prawdopodobnie problem z pompą myjącą) Po kilku minutach wypuszcza wodę i sygnalizuje zakończenie pracy.
  Czy to jest wina pompy myjącej ,czy może jakiegoś czujnika? Nie wiem jak to mogę sprawdzić. Pompę wymontowałem jest czysta.obraca się z lekkimi przeskokami jak by ją magnes przytrzymywał. Podłączyłem ją do 230 V startuje i się obraca bez problem. co może być przyczyną takiej usterki ? Proszę o pomoc..
 • Poziom 1  
  Witam. Ja też borykałem się z tym tematem dość długo. Problem okazał się banalny. Po czterech latach użytkowania zużyła się uszczelka przy panelu sterowania ( góra drzwi guziki) przez co dostawała się wilgoć (najczęściej woda zaciekała z blatu nad zmywarką) do programatora. Proponuję programator wysuszyć suszarką, a zakleić guziki taśmą bezbarwną. Metoda sprawdzona wielokrotnie.
  Pozdrawiam.
 • Poziom 13  
  A czy jakieś błędy są wyświetlane ?
  Kolejnym elementem może być rozdzielacz uszkodzony, nie ustawia się na odpowiednią pozycję przez co jest zmniejszony przepływ wody w układzie.