Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z zalogowaniem się do konta windows live i skype.

10 Kwi 2015 17:14 642 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z zalogowaniem się do konta Windows Live, Outlook i Skype :cry:! Czy ktoś zna ten problem? Mam dobrze podłączony komputer do internetu, sprawdzałem na innych łączu i ten sam błąd. Włączam Internet Explorer, włączam Outlooka i włącza się błąd, że niby nie ma internetu. Poproszę o pomoc.

problem z zalogowaniem się do konta windows live i skype. problem z zalogowaniem się do konta windows live i skype. problem z zalogowaniem się do konta windows live i skype.

Poprawiłem błędy /salmon/
  • Poziom 31  
    Sprawdź ustawienia proxy w Panel Sterowania->Opcje internetowe, zakładka Połączenia->Ustawienia sieci LAN. Opcja Użyj serwera proxy dla sieci LAN[...] powinna być niezaznaczona. Jeśli są tam wpisane jakieś adresy, profilaktycznie przeskanuj komputer antywirusem i AdwCleaner'em.

• Poziom 43  
    Jeżeli spotkało Cię ot dziś, a i to stosunkowo niedawno, to prawdopodobnie jest to skutek awarii serwerów Microsoftu - komunikat o niej pojawia się np. przy próbie skorzystania z poczty na koncie windowslive.com.
    Jeżeli moje przypuszczenie jest słuszne, to nie pozostaje nic innego jak... poczekać.
  • Poziom 2  
    Ja mam tak od kilku miesięcy!