Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon Sansung GT - C3530 i słuchawka Bluetooth

10 Kwi 2015 23:26 753 2
  • Poziom 2  
    witajcie, przejrzałam kilka postów ale nie widzę takiego problemu jak mam ja, Otóż nie mam najnowszego smarta a Samsunga c 3530 i używam go w pracy a że jestem kierowcą dokupiłem do niego zestaw uniwersalny Bluetooth i tu pojawił się problem.
    Nie mam 15 lat więc to też może jest problemem i bardzo dziękuję za rzeczową pomoc a nie hejt.
    otóz tak :

słuchawka wlączona, dioda świeci się na niebiesko ( pulsuje )
    wszedłem w ustawienia telefonu, włączyłem blutetooth. mam widoczny, wszystko ok działa, wcisnąłem szukanie nowych urządzeń i niestety słuchawki nie znajduje. :(
    pomocy co robię nie tak, jak to podłączyć by to zadziałało i nie narażać się na mandat i pkty karne ?
    mam nadzieje, że jest ktoś mi w stanie pomóc rozwiązać ten problem. z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 33  
    Jaki model słuchawki? Nie wykrywa Ci bo nie ustawiłeś trybu do podłączenia.
    Spróbuj na wyłączonej trzymać długo przycisk włączania nawet jak się zaświeci to jeszcze trzymaj wtedy powinno zaczać szybciej mrygać lub beda zmieniały się kolory i wtedy włącz w telefonie szukanie urządzenia.
  • Poziom 2  
    model sluchawki to uniwersalna a na tyle wpisane jest APT - BW.
    wciskam na długo. nie miga a stale się pali niebieska. wlączam w tel szukanie i nie wykrywa.

Dodano po 23 [minuty]:

udało się cały czas trzymając przycisk odbioru. wykryło, sparowane. działa.
    włączyłem, wyłączyłem, na nowo połączyło i wszystko działa, dzięki wielkie za pomoc.
    rozwiązany problem.