Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co kupić monitor + TV czy sam TV

turfa8 11 Kwi 2015 12:44 396 2
  • #1 11 Kwi 2015 12:44
    turfa8
    Poziom 18  

Witam!
    Stary TV "zmarł" kilka dni temu i zastanawiam się nad kupnem drugiego i tu mam dylemat, ponieważ zastanawiałem się także nad wymiana monitora na nowy, i nie wiem czy kupić większy i lepszy jakościowo telewizor czy tradycyjnie monitor i TV kupić oddzielnie. Trochę szperałem na innych forach na ten temat i sytuacja maluje się 50/50, więc tu na Elektrodzie zapadnie ostateczna decyzja w tej sprawie. Czy ktoś z was korzysta z takiego rozwiązania TV jako monitor? Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Chciałbym zaznaczyć że w grę nie wchodzi żaden model monitora z tunerem TV, ponieważ na własne oczy widziałem taki wynalazek i zbytnio dobrze to nie wypadło w moich oczach.
    Pozdrawiam!

• #2 11 Kwi 2015 13:08
    Davidsondv
    Poziom 15  

To na czym Ci bardziej zależy to kupujesz.
    Jeśli grasz w gry, pracujesz głównie na komputerze - kup monitor z funkcją TV.
    Jeśli jesteś fanem telewizora, ale czasem korzystasz z komputera bierz TV.
    Podsumowując to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
    Żadne urządzenie 2w1 nie będzie idealne tak jak tuner tv w monitorze nie był dobry to i tv nie będzie dobrze obsługiwał obrazu z karty graficznej komputera.

Dodano po 47 [sekundy]:

Jeden zauważy różnice, drugi stwierdzi że mu to obojętne.
    Musiałbyś zobaczyć na własne oczy.

• #3 11 Kwi 2015 14:15
    turfa8
    Poziom 18  

Monitor jako tv widziałem i szczerze mówiąc jest to nędzna opcja pod względem jakosci wykonania jak i obrazu. Więc chciałbym zobaczyć opinie ludzi korzystających z takiego rozwiązania

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME