Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę włączyć wi-fi po formacie, kabel sieciowy odłączony, klawisze funkcyjne

11 Kwi 2015 15:21 1035 5
  • Poziom 5  
    Witam,
    nie mogę właczyć wifi po formacie w laptopie. Klawisze funkcyjne niby działają, ale nie ma do nich jakiegos softa, ktory byl przed formatem. w połaczeniach sieciowych, mam tylko ikonke polaczenia lokalne i kabel sieciowy jet odlaczony. Bios mam okrojony be mozliowsci ingerencji we wlaczanie lub wylaczanie anteny. Na klawiaturze laptopa mam przycisk z antena, ale nie reaguje na wlaczanie ( dioda sie nie swieci, co robila przed formatem). Zainstalowalem sterowniki do karty sieciowej, nic nie dalo. Odinstalowalem je, bo dostalem rade, ze to moze byc kwestia tego, ze sa zle dobrane(byly szukane po numerze z wlasciwosci urzadzenia), lub wszystko nie dziala przez karte bezprzewodaowa, ktorej nie widac w menadzzerze urzadzen.

Moj laptop to emachines e728, zainstalowalem win 7 32 bit, wczesniej mialem win 7 64 bit. intel pentium t4500

+ screen z menadzera urzadzen

Proszę o profesjonalną poradę. Z góry dziękuję za pomoc. Nie mogę włączyć wi-fi po formacie, kabel sieciowy odłączony, klawisze funkcyjne
  • PCBway

• Poziom 43  
    Karta nie jest zainstalowana w systemie. Podaj jej Identyfikator:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1228905.html
    Lub spróbuj tych sterowników:
    http://www.wireless-driver.com/broadcom-wireless-windows-driver-v5100-578/
  • PCBway
  • Poziom 5  
    PCI\VEN_1969&DEV_1063&SUBSYS_02531025&REV_C0
    PCI\VEN_1969&DEV_1063&SUBSYS_02531025
    PCI\VEN_1969&DEV_1063&CC_020000
    PCI\VEN_1969&DEV_1063&CC_0200
  • Moderator na urlopie...
    Po identyfikatorze widać, że urządzenie to karta przewodowa: Atheros AR8131 PCI-E Gigabit Ethernet Controller - z kartą WiFi nie ma ona nic wspólnego.
    Podaj identyfikatory sprzętu "kontrolera sieci" z żółtym znaczkiem.
  • Poziom 5  
    pomogl mi drugi link. zainstalowalem karte bezprzewodowa i wszystko gra. Dzuekuje za pomoc.
    Nie mogę włączyć wi-fi po formacie, kabel sieciowy odłączony, klawisze funkcyjne