Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Vito 2.2 - Dolozenia alarmu + kierunkowskazy

11 Kwi 2015 22:08 1050 5
  • Poziom 28  
    Witam.
    Posiadam vito 2.2 cdi z99r i mam pytanie.
    Auto nie ma alarmu, tylko zamek centralny sterowany z pilota. Czy kierunkowskazy powinny migać przy otwieraniu i zamykaniu auta?
    Druga rzecz - czy można jakoś dołożyć alarm do obecnego zamka tak, aby dalej otwierać i zamykać z obecnych pilotów?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Witam. Kierunki migają przy zał. wył. zamka.
    zwykle dokłada się nową centralkę alarmową, pilotami nowej centralki steruje się oryginalnym zamkiem.
    ps. Alarm fabryczny korzysta tylko z krańcówek w drzwiach sprawdź może jednak masz alarm:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    a gdzie jest oryginalny moduł alarmu?
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    syrius32 napisał:
    marcinwpl napisał:
    zwykle dokłada się nową centralkę alarmową, pilotami nowej centralki steruje się oryginalnym zamkiem.

A po co jak można wsadzić bezpilotówkę?

można tylko po co, auto ma oryginalny central o ile jeszcze jest sprawny i jeszcze nie odbija to pewniej będzie dołożyć pilotówkę która będzie niezawodna
  • Poziom 28  
    Sprawdziłem i nie mam oryginalnego alarmu, jest za to immobilizer. Wymontowałem dziś wszystkie wiązki z drzwi przednich i ponaprawiałem je oraz sprawdziłem drzwi przesuwne - wszystkie switche łącznie z klapa. Zamek zamyka sie za pierwszym razem, dioda na przycisku w kokpicie świeci ciągłym światłem po zamknięciu od środka, ale kierunki dalej nie migają przy otwieraniu ani zamykaniu
    Zauważyłem jeszcze ze szyby się nie opuszczają ani nie zamykają gdy trzyma sie przyciski na pilocie powyżej 5 s. Zamkiem w drzwiach kierowcy można szyby zarówno otworzyć i zamknąć.
    Co może być nie tak ze kierunki nie migają i szyby nie reagują na pilota ?