Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo G50-70 - nie widzi sieci bezprzewodowych.

Hitomi667 11 Apr 2015 22:21 4527 7
    Hitomi667
    Level 2  
    Witam, wczoraj kupiłam laptopa Lenovo G50-70 i od razu zaczęły się problemy. Podczas konfiguracji Windowsa wyświetliła mi się informacja, że wystąpił błąd i nie może połączyć z siecią. Potem spróbowałam jeszcze raz, ale bez zmian. Od tej pory ogólnie przestał widzieć sieci bezprzewodowe.
    Jakakolwiek porada jaką znalazłam u mnie się nie sprawdzała, a szukałam długo. Pozostało mi pięknie prosić o pomoc. :) Tak w miarę łopatologicznie jeśli się da.
    olekolek1000
    Level 18  
    Czy w laptopie jest taka "dźwignia", która włącza/wyłącza łączność bezprzewodową?
    Hitomi667
    Level 2  
    Nie ma. Ale za to kilka razy ogólnie znikała mi opcja wi-fi. Brakowało ikony w połączeniach sieciowych czy ustawieniach.
    Hitomi667
    Level 2  
    Nie pomogło, teraz jak wchodzę w połączenia sieciowe ikona z wi-fi jest wyłączona, jak daję na włącz wyświetla mi się że włączono, i dalej jest szara i nieaktywna
    OskarKevlar
    Level 9  
    Być może, masz pozornie wyłączoną opcję wykrywania sieci, jeżeli chcesz łączyć się w sieci domowej, spróbuj połączyć się ręcznie, a później wgrać sterowniki od producenta.
    master-007
    Moderator on vacation ...
    Nie wiem na jakiej podstawie koledzy wyżej zgadują. Wrzuć screen z Menadżera Urządzeń z rozwiniętą gałęzią kart sieciowych. Podaj pełną nazwę systemu operacyjnego wraz z architekturą.