Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kenwood KDC-W5031 - kasuje się pamięć po wyjęciu kluczyka ze stacyjki

12 Kwi 2015 23:02 831 7
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z moim radiem kenwood KDC-W5031 mianowicie po zamontowaniu do auta niby wszystko jest ok ale: po przekręceniu kluczyka pojawia się napis code off i po chwili pojawia się standby ,po przełączeniu na tuner muszę recznie wyszukać stacje radiowe.Dzieje się to za każdym razem gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki i włożę po raz kolejny,tak jak by cała pamięc radia kasowała się za każdym razem.Płyty CD działaj normalnie,dodam że nie znam kody 4 cyfrowego gdyż na poprzednich autach nie miałem takiego problemu
  • Poziom 2  
    witam kolego jezeli masz zwykle zlacze iso to powinienes jeszcze kable przelozyc zolty z czerwonym i odwrotnie umnie zadzialalo i pamiec zostala
  • Poziom 10  
    Radyjko jest podłączone na kostkę ISO, i nic nie zmieniałem, zastanawiam się dlaczego działało ok w poprzednim aucie
  • Poziom 10  
    Na fabrycznym radiu jest wszystko ok,wiec myślę że problem może być w kostce ISO, tylko nie wiem co
  • Poziom 10  
    W takim razie muszę przejrzeć kostkę ISO
  • Poziom 10  
    Problem rozwiązany,zamiana czerwonego z żółtym i odwrotnie w kostce iso rozwiązało problem.Eko-fenster miał racje