Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie samochód kupić do 15 tys.?

youngd 12 Kwi 2015 23:38 861 1
  • #1 12 Kwi 2015 23:38
    youngd
    Poziom 6  

Cześć, mam problem uzbierała mi się spora sumka i pragnę kupić swój pierwszy samochód. Jestem wielkim sympatykiem niemieckich aut, więc to jest priorytet chociaż nie koniecznie. Myślałem nad kupnem Audi A3 czy BMW e46, ale za dobry rocznik musiałbym więcej zapłacić (bo płacę za markę) oraz eksploatacja tych samochodów jest droższa. Myślałem też nad Mazdą 6, lecz ceny części nie uśmiechają mi się za bardzo. Obecnie myślę nad Skodą Fabią II, Volkswagen Polo IV FL który z nich będzie lepszą opcją. Może jakiś inny ekonomiczny samochód polecilibyście mi, nie obchodzą mnie tam żadne bajery, chce tylko dojechać z miejsca A do miejsca B, chociaż mam pewne udziwnienia i nie przepadam za autami marki: ford, opel, rodzina miała i same szroty.
    Pozdrawiam

0 1
  • #2 13 Kwi 2015 01:17
    Zby$zek
    Poziom 10  

Z każdego auta można być zadowolonym, ale z mojego doświadczenia wynika, że warto kupować auta z tych droższych z rocznika, od właściciela na którego autko jest zarejestrowane i który posiadał go dłużej niż parę miesięcy. Nie warto korzystać z tak zwanych okazji, bo są to potem skarbonki. Wiadomo że od każdej reguły są wyjątki, ale auta w których karta pojazdu wygląda jak książka teleofniczna, a do auta dostaje się parę umów bez przerejestrowania to często miny. A ja w tych pieniążkach to poleciłbym Ci jakiegoś fiata np. grande punto;)

0