Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio w nissanie p12 raz działa raz nie pokazuje się napis sicher

14 Kwi 2015 12:10 3531 7
  • Poziom 6  
    Mam nissana P12 w którym radio raz działa raz nie.
    Nie mogę znaleźć przyczyny problemu.
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu zagadki :(
  • Poziom 37  
    Przemek pom. napisał:
    Mam nissana P12 w którym radio raz działa raz nie.

A może tak byś dokładniej opisał problem !

Brak głosu , ukf , w ogóle matrwe , nie wyświetla ????!!!!

Obstawiam zalane radio i SECURE ( sicher ).
  • Poziom 6  
    problem jest taki że radio raz działa wszystko jest ok można wejść w meni ustawienia głośników komputer auta działa nawiewy ustawienia działają a raz zadziała na chwile zagra radio i po chwili niema nic tak jakby wyłączył radio lewa strona panela sterującego radiem nie działa nie można go włączyć można wejść w meni audio w komputer auta potem zapala się po chwili napis ;sicher, na zielonym tle i wtedy w meni radia się nie wejdzie komputer auta nadal działa sterowanie nawiewami działa radio oddałem do elektronika przeglądnął radio i nic nie stwierdził poprawił luty mówi że wszystko powinno być ok w tym czasie gdy radio nie było podłączone włączyłem kluczyk sterowanie nawiewami działa komputer działa meni radia działa lecz nie można nic ustawiać po jakiejś chwili znowu wyświetlił się napis ;sicher ; i w meni radia nie można wejść jak wyświetli się napis sicher to nic nie słychać jest cisza na wyświetlaczu nic się nie wyświetla co dotyczy radia reszta dotycząca ustawień nawiewów i komputer auta wyświetlają się
  • Poziom 37  
    Brak komunikacji radia z autem.
  • Poziom 6  
    ale z radiem czy bez jest ten sam problem

Dodano po 2 [minuty]:

czy to jest problem z radiem czy panelem sterującym
  • Poziom 6  
    witam podmieniłem dzisiaj panel sterujący nic to nie dało nadal jest tak jak było. Proszę o pomoc może ktoś miał taki problem .
  • Poziom 37  
    A może napisz czy jest navi , kamera cofania ?

Dodano po 1 [minuty]:

Przemek pom. napisał:
    witam podmieniłem dzisiaj panel sterujący nic to nie dało nadal jest tak jak było. Proszę o pomoc może ktoś miał taki problem .

Panel nie jest na lini SECURE.

Poczytaj o SECURE w P12 i wtedy wróć.

+ Wszystko o NATS nissan.
  • Poziom 6  
    Witam nawigacji niema kamera jest i zawsze działa z radiem czy bez. Dzwoniłem do jednego elektronika i powiedział że jak bym miał nawigacje to zna przyczynę bo to naprawiał ale że ja nie mam to mi nie pomoże