Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

THERMO TOP Z/C-D DOGRZEWACZ REGULACJA CO2

15 Kwi 2015 08:02 996 1
  • Poziom 2  
    Mam problem w oryginalnym dogrzewaczu od Mercedesa A-cl W168. A mianowicie przestawiłem zawartość CO2 z 11.5V na 11V na niepracującym ogrzewaniu i od tego momentu padło. Ogrzewanie po załączeniu rozgrzewa kołek żarowy załącza pompkę paliwa ale nie rusza dmuchawa spalin. Robiłem to programowanie komputerem mercedesa i webasta ale żadnym to napięcie wentylatora nie chce się zapisać w sterowniku. Programem webast jest komunikat że ten parametr można przestawić dopiero przy pracującym ogrzewaniu przy pełnej mocy. A w moim sterowniku w ustawieniu napięcia dmuchawy jest 0V. i wentylator nie startuję nawet w funkcji zasterowania. Jak ustawiam ten parametr komputerem mercedesa na przykład 11V. i zatwierdzam to na ułamek sekundy ruszy dmuchawa spalin ale ponownie wchodząc w zakładkę parametru CO2 napięcie dmuchawy spalin jest 0V. Moje pytanie jest czy jest jakaś możliwość ponownego zapisania tego parametru CO2 napięci 11V wentylatora.
  • Poziom 12  
    Proszę napisac jaki dokładnie typ thermo top lub zdjecie , postaram sie pomóc.