Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

helikopter od zera szukam porady lud części

16 Kwi 2015 16:09 1665 4
  • Poziom 2  
    Planuje zrobić helikopter od zera ale nie mam pojęcia jak się do tego zbrać .każda pomoc się przyda czy jeśli chodzi o porady czy sprzedaż części . Planowałem model Robson r-22 skala 1:10 . Pomocy . Z góry dzięki
  • Poziom 2  
    Myślałem o baterii z dużą mocą . Na tamtych forach szukałem pomocy ale się za dużo nie dowiedziałem . A podstawą jest elektronika i sprawność w helikopteże a potem wygląd ( tak na moje oko) ale dzięki za odzew ;)

Dodano po 7 [minuty]:

Zależy mi na zrobieniu raczej czegoś takiego
    https://m.youtube.com/#/watch?v=VuSgWNJrnas
    Tylko buda z r-22
    Jakieś pomysły
  • Poziom 12  
    Link nie bardzo działa, nie przenosi do żadnego filmiku.

Jeśli nie miałeś styczności z helikopterami polecił bym zakup czegoś na początek gotowego.
    Sterowanie helikami wcale nie jest tak łatwe jak się wydaje. Podziwiam Twój zapał do budowy od podstaw wszystkiego :), wielu miało zapał na budowę i mijał tak szybko jak się pojawił :D. Większość modelarzy opiera budowę modelu o zestaw jakiegoś kitu.
    Szukaj na forach też zagranicznych tam znajdziesz prędzej jakieś schematy ale nikt nie udostępni gotowego całego projektu.
  • Poziom 2  
    Szkoda że link nie działa dzięki z rady coś musze wykombinować innego :) to szukam dalej po forach :'( . Niechce też z drugiej strony całego planu tylko jakiegokolwiek naprowadzenia ;)